12 грудня — День сухопутних військ України


 

Sv_flagГероїзм та відвага, злагоджена та ефективна робота, яку проявляють українські військові у боротьбі із російською агресією, яка розпочалась у 2014 році, вкотре підтверджують славу про українське військо.

18 жовтня 1997 року Президент України підписав Указ № 1167/97 про встановлення свята - День Сухопутних військ України, котре відзначають щороку 12 грудня.

Сухопутні війська Збройних Сил України були створені у складі Збройних Сил на базі Указу Президента відповідно до статті 4 Закону України «Про Збройні Сили України» в 1996 році.

Сухопутні війська збройних сил є головною військовою опорою незалежної Української держави. Їх головними завданнями роботи є виконання своїх функцій як у мирні часи та і в часи війни. Їх чисельність становить приблизно половину кількості всіх збройних сил країни.

Роди військ Сухопутних військ Збройних Сил України: механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає військових, що служать у Сухопутних військах України та захищають нашу країну від ворогів, бажаємо вам високого бойового духу та міцного здоров’я.

За матеріалами  www.dilovamova.com

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 223 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "12 грудня — День сухопутних військ України"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366