12 серпня — Міжнародний День Молоді.

Міжнародний день молоді започаткувала Генеральна Асамблея ООН в 1999 році 17 грудня, ініціатором встановлення цього свята стала Всесвітня конференція міністрів, яка займається питаннями молоді і відбувалась 8-12 серпня 1998 року.

мдм 1
На конференції було внесено пропозиції щодо проведення низки заходів, присвячених цьому дню, щоб надати молоді більше інформації   про Всесвітню програму дій для молодого покоління, яка повинна була діяти до 2000 року, а прийняли її на Асамблеї в 1995 році.

Молоде населення складає четверту частину всієї робочої сили світу, але половина  з них є безробітними. Ринок праці має багато складностей з утриманням стабільного рівня зайнятості для молоді, виняток ставлять лише висококваліфіковані кадри.

На сьогодні в світі проживає приблизно три мільярди чоловік з віком до 25 років. Більше 500 мільйонів живуть бідно. Більше 100 мільйонів дітей не ходить до школи. Кожного дня помирає 30 тисяч дітей від бідності. Щоденно на 7 тисяч більше стає хворих на ВІЛ/СНІД.
Генеральний секретар ООН звернувся до світової спільноти з закликом необхідності вирішення проблем різного віку та взаємозвязку поколінь спільними зусиллями.

В Україні, на жаль, проблеми молоді є досить актуальним питанням та потребують постійної уваги як від керівництва країни, так і від міжнародної спільноти. Тому, даний день, який закріплено на міжнародному рівні, дає  можливість ще раз звернути увагу на питання, що турбує молоде покоління.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 13934 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "12 серпня — Міжнародний День Молоді."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366