17 грудня — День працівника державної виконавчої служби


 

117661Формування незалежної України на шляху створення правового державного устрою – тяжкий та тривалий процес. Присутня різна реакція на всі процеси в новітній історії молодої країни, проте очевидним залишається те, що ці процеси ще відбуваються – це означає, що український народ обрав правильний напрям.

Проведення ефективної роботи Державної виконавчої служби України невід’ємно залежить від утвердження верховенства права та закону, без цього жодне цивілізоване суспільство в сучасному світі немає ніяких можливостей збереження своєї індивідуальності  в стрімко розвиваючихся умовах нашого людства. Її робота моніториться урядом України через Міністерство юстиції України та визначається певним переліком законів та підзаконних актів, що дають змогу виконувати пряму реалізацію державної політики у галузі неухильного здійснення рішень судів, інших профільних органів чи посадових осіб у точній відповідності до діючих законів України.

Результати роботи саме державних виконавців на процеси закріплення принципів законної справедливості дуже значний. Здійснюючи свої прямі обов’язки, ці люди не один раз наражали і продовжують наражати своє життя великій кількості неприємностей, але вони  постійно продовжують відстоювати інтереси нашої країни, де закон є основною нормою життя.

Беручи до уваги всі перелічені фактори, а також враховуючи чесні традиції нашого народу, для підтримки діяльності Міністерства юстиції України, у 2009 році за Указом президента України № 569 від 22-го липня 2009-го року, в державному календарі виникло нове професійне свято - День працівника державної виконавчої служби, котре кожного року відзначають 17-го грудня.

Цього дня команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» хоче привітати всіх, хто цього дня відзначає своє професійне свято! Працівники виконавчої служби України бажаємо вам, щоб в вашій роботі завжди на першому місці були честь, справедливість, верховенство закону та права. Зі святом Вас!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" за матеріалами www.dilovamova.com

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 188 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "17 грудня — День працівника державної виконавчої служби"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366