18 жовтня День боротьби з торгівлею людьми

 soc-in.com


soc-in.com

18 жовтня  - день, який присвячений Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.  Цей день потрібен для об’єднання зусиль та підвищення рівня інформативності стосовно дуже давньої справи - торгівлі людьми, в першу чергу це торгівля жінками та дітьми. Активна роль громадськості та показ проблеми на світовому рівні – основні чинники ,які допомогають боротись з цією проблемою.

Слід знати, що 17 листопада 2005 року було підписано Конвенцію Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми». Через декілька років після цієї події Європейський Парламент всім складом проголосував за прийняття звіту «Стратегії запобігання торгівлі жінками і дітьми, які є вразливими до сексуальної експлуатації».  Ухвалення цього звіту представниками Європейського парламенту збільшує активність керівників європейських країн стосовно цього важливого питання та спонукає їх проводити більше заходів, направлених проти торгівлі людьми та покращення захисту прав постраждалих громадян.

Країни, що приєднались до Конвенції Ради Європи «Про боротьбу з торгівлею людьми», постійно працюють над удосконаленням системи ,яка надає допомогу постраждалим на основі фінансової підтримки держустанов; процедури розгляду справ у суді, управляють діяльністю силових структур в галузі протидії людьми зі сторони компетентних державних органів.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

За матеріалами dilovamova.com

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 242 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "18 жовтня День боротьби з торгівлею людьми"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366