2 липня — День працівника державної податкової служби України.

100023_1425279623Усвідомлюючи важливий внесок у процесі реалізації податкової політики в державі, Президент України 24 жовтня 2005 року підписав Указ № 1506/2005 «Про День працівника державної податкової служби України»,  відповідно до якого податківці відзначають своє професійне свято, яке країна відзначає кожного року 2 липня.

Зважаючи на те, що в радянські часи адміністрація податкової служби не працювала. Важливість витрат при створенні бюджету була не суттєвою. До того, ж керівництво знаходилось не в Києві, а в Москві. Це спричинило те, що в Україні тоді не було спеціалістів-податківців та не були сформовані податкові традиції

Створили податкову службу в Україні постановою Ради Міністрів Української РСР від 12 квітня 1990 р. «Про створення державної податкової служби в Українській РСР», згідно з якою необхідно було завершити процес формування податкової служби в Україні до 1 липня 1990. Державна податкова служба була створена, як один із підрозділів Міністерства фінансів.

Указом від 22 серпня 1996 року № 760/96 на базі Головної державної податкової інспекції України була утворена Державна податкова адміністрація України і необхідні державні податкові, в той момент, як були ліквідовані державні податкові інспекції.

На даний момент колишні податкові адміністрації є складовою Державної фіскальної служби.

Працівники цієї служби слідкують за дотриманням податкової політики,щоб забезпечити належний рівень надходження фінансів до бюджету, створює ефективну роботу економіки держави, а також надає можливості Україні в подальшому стати гідним членом світового співтовариства.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 28994 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "2 липня — День працівника державної податкової служби України."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366