29 грудня — День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України


 

Для підтримання престижу праці в інформаційно-медійних структурах Збройних Сил України та структур Міністерства оборони України, Міністр оборони України підписав наказ № 698 від 27 грудня 2010 року "Про встановлення Дня інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України" – цей святковий день щорічно відзначають 29 грудня.

Не секрет, що 29 грудня 1991 року розпочав свою роботу перший прес-секретарь військового відомства незалежної України і було сформовано прес-службу Міністерства оборони України. Ці дії стали початком створення і формування у Збройних Силах України підрозділів, що кожен день оперативно інформують громадськість про новини Українських військ та формують позитивний імідж наших військ та військових традицій у жителів країни.

Працівники інформаційно-медійних структур міністерства оборони України та Збройних Сил України мають високий рівень професіоналізму, завжди напоготові бути корисними Збройним Силам України та своїй країні.

Команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає всіх працівників інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України та зичимо їм здоров’я, сімейного щастя та гідного виконання своїх обов’язків!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" за матеріалами www.dilovamova.com

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 226 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "29 грудня — День інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366