4 серпня Україна відзначає День Національної поліції.


 

У 2015 році Президент України П. Порошенко підписав «Закон про Національну поліцію». З того дня в нашій країні з’явилося нове професійне свято - День поліції. Сьогодні, 4 серпня, українці відзначають цей день, але це нове свято стає знаковим для всіх, хто прагне проєвропейських реформ.

 

im578xAny-13925243_416231921879061_8596187346874821241_n

 

Реформа МВС, залишається однією з тих реформ, в наслідок якої українці відчули позитивні зміни у своєму житті та житті нашої держави. Багато ще треба зробити, але те  що за останні  роки поліції стали довіряти набагато більше наших громадян -  це аксіома.

Нова  поліція спрямувала всі сили на боротьбу за спокій українських міст в основному через профілактику правопорушень. Звісно не в усіх наших співвітчизників вистачає розуму, щоб змінюватися разом з країною та все ж робота поліцейських з населенням дається взнаки. Сумлінне патрулювання та діалог з населенням призвело до підняття самосвідомості українців та впевненості в тому, що ми захищені. І за це велике спасибі новим патрульним.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає усіх співробітників української поліції з їх дійсно професійним святом, бажаємо вам і надалі тримати високу планку професіоналізму, яким  за останні два роки ви здивували  і скептиків, і  прихильників.   Але немає межі самовдосконаленню, тому віримо, що ви, як гідні представники нової України надалі зробите все  можливе, для того, щоб кожен громадянин відчував себе ще більш захищеним у будь-якому куточку нашої держави.

 

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

 

З повагою, прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 579 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису " 4 серпня Україна відзначає День Національної поліції."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366