6 грудня — День Збройних Сил України


 

6 грудня - День Збройних Сил України

2497-1Цього дня своє професійне свято відзначають українські військові, які заслужено мають повагу та почесне ставлення до них з боку державних структур. Вибір саме цієї дати пов’язаний із ухваленням Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». На державному рівні свято призначили в у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

Після розпаду СРСР, звісно, наша країна зіткнулась з економічними та іншими труднощами, проте не зважаючи на все це наші військові зберегли свою кваліфікаційну підготовку, свої традиції та зараз наша армія є  сучасною і боєздатною. На даний час українські миротворці мають велику популярність у світовому співтоваристві, це говорить про високий технічний потенціал військових Збройних Сил України.

Українська армія представлена Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами. Структура Сухопутних військ представлена армійською авіацією і аеромобільними військами, механізованими і танковими військами, ракетними військами і артилерією, високомобільними десантними військами і Військами протиповітряної оборони. Повітряні сили складаються з винищувальної і штурмової авіації, розвідувальної, транспортної і бомбардувальної авіації, зенітно-ракетних та радіотехнічних військ.

Сила будь-якої армії – це мужні та доблесні солдати, офіцери, які з кожним днем та роком збільшують її потенціал. Український захисник – це справжній воїн, патріот своєї Батьківщини, людина, яка знає ціну поняттю суверенність.

В цей святковий день команда ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає наших шановних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, їхнє керівництво та зичимо здоров’я, професійних звершень та кохання! Справжніх воїнів, що захищають народ, З Днем Збройних Сил України!

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 997 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "6 грудня — День Збройних Сил України"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366