Адепти «руського міру» в Марганці принижують честь та гідність, право віросповідання громадян України…


 

b7bf3486982e4cc43532e60a741155a7_L

5-травня цього року, у приміщенні Марганецької міської ради на першому поверсі , владика Єфрем – владика Криворізький і Нікопольський УПЦ МП, на запрошення міського голови Жадько О.А. освятив церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Ось сюжет:

Начебто нічого страшного не відбулося, але як виявляється на практиці зайти до «каплички» може не кожен. 5 вересня цього року священик української православної церкви КП о.Тимофій, перебуваючи в справах в міській раді у цивільному одязі, вирішив зайти до каплички щоб прикластися до ікони, але адепти «руського міру» з криками виштовхали о.Тимофія з каплички та зачинили двері.

36899364492_94eca3f0da_o

Можливо все на цьому і скінчилось би, якби о.Тимофій 6 вересня, знов, перебуваючи в будівлі Марганецької міської ради у справах і гадаючи, що двері «канонічної» церкви все-таки відкриті для всіх віруючих, вирішив таки зайти до каплички. Але сьогодні його знову туди не пустили. Крім того, почали ображати його та віруючих громади УПЦ КП у Марганці. Говорили, що ця капличка є власністю владики Єфрема, це приватна власність працівників міськвиконкому, і що віруючим УПЦ КП вхід заборонено. В цій ситуації прийшлося викликати наряд поліції, але навіть в присутності працівників поліції, працівник міської ради Гончар Н.В., продовжувала ображати о.Тимофія та його прихожан. По завершенні цього конфлікту був складений протокол про адміністративне порушення та написана відповідна заява щодо ситуації у адміністративній будівлі органу місцевого самоврядування. Нажаль, виявляється, щоб зайти в міській раді в церкву потрібна присутність поліції!!!

Сьогоднішня ситуація викликає обурення розташування церкви країни-агрессора в державній адміністративній будівлі, де ще й і порушують конституційні права віруючих громадян України.

Громада парафії Св.Апп.Петра і Павла УПЦ КП м.Марганець
Источник: https://marganetz.wordpress.com

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 392 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Адепти «руського міру» в Марганці принижують честь та гідність, право віросповідання громадян України…"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366