Активісти пікетували Новомосковський районний суд.


 

????????????????????????????????????

Сьогодні, 22 листопада 2016р., в Новомосковському районному суді мало відбутись судове засіданні по справі павлоградських наркоторгівців, у яких при обшуку було вилучено 18 патронів та велику кількість наркотичних препаратів, актив Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» на чолі з головою організації Віктором Романенко підтримали спільну акцію Громадської організації «Характерник» та павлоградського осередку «Майдан Січеслав» на чолі з Юрієм Марченко, проти суддівського свавілля, яка відбулась перед Новомосковським районним судом.

Основним завданням акції було привернення загальної уваги до тієї ганебної ситуації, яка склалася у місті Павлограді в питанні незаконного обігу наркотиків та бездії правоохоронців.

Активісти зачитали Резолюцію мітингу, яка була підтримана учасниками. Резолюція містила в собі вимоги, щодо підтримки учасників АТО, добровольців, заяви проти рейдерських захоплень фермерських господарств, а найголовніше – вимога притягнути до кримінальної відповідальності великих наркотовгівців Павлограду,  по яким вже три роки йде розгляд справи у суді. На думку зібравшихся суд навмисно затягує цей процес, що може дозволити винним уникнути покарання.

Юрій Марченко у своєму виступі подякував своїм товаришам за підтримку та відзначив вагомий вклад у становлення законності активу громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро».

Віктор Романенко підтримав мітингуючих та зазначив, що зараз для України є першочерговим завданням – побудова правової держави, де кожен громадянин має почувати себе захищеним.

Наступне судове засідання заплановане на 21 грудня 2016 року, про перебіг даної справи ми будемо повідомляти додатково в наступних наших публікаціях.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 420 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Активісти пікетували Новомосковський районний суд."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366