«Брехун року», або кому дістанеться «Премія по болтології» ?

premiya-pruydu

 

« Кожна людина , яка

піднімається по службовим сходам,

досягає свого рівня некомпетентності ,

після чого його робота приносить тільки шкоду»

Лоуренс Витер

 

 

Ці слова в повному об’ємі  можна застосувати до уряду України . Які тільки гучні слова не видавав Арсеній Яценюк – який він  «патріот» і що він зробить , якщо прийде до влади ,і які погані були «попередники» . Особливо , що стосується пенсійної реформи .

І що – прийшли –новий уряд , майже кожна людина має вищу вчену ступінь . І що маємо? - корупція  розквітає , як бур’ян «амброзія»  в дощове літо у нерадивих господарів,  суддівська реформа тільки  на папері , а по факту , суди як «чудили так і чудять». І їм все одно , що там говорять в Уряді , Верховній раді .І повна бездіяльність єдиного органу в державі по нагляду за дотриманням законів відповідно до ст..121 Конституції України – органів прокуратури .

Де всі ваші обіцянки , що зло повинне бути покаране , де економічні програми розвитку держави , де оновлення влади ? Подивися ТВ і одні й ті самі  обличчя,  тільки народу жити стає все гірше.

Тільки народ України знає , що йому робити . І він розуміє , що в наших урядовців – майже у всіх є вчена ступінь – по такій галузі науки , як «болтологія» . О! Тут нашій владі можна б давати Нобелівську премію за вклад в розвиток цією «наукової галузі». На жаль для наших можновладців,  таку наукову галузь вся світова спільнота викинула на смітник історії .

Можливо Народу України провести опитування і затверджувати кожного року з врученням нагороди «Брехун року» , щоб ці постаті дійсно увійшли в історію держави України . Щоб суспільство дійсно знало не тільки героїв , а і анти-героїв .  Приклад - Крим . Наш сусід в обличчі президента Росії Путіна – загарбав частину території України , веде воєнні дії проти держави , кожного дня нам повідомляють  про нових загиблих і нових поранених . Народ дійсно несе важкі , великі  втрати .А що ж говорить президент , уряд держави , одні й ті самі заяви , які ні до чого не сприймаються . Чому до цього часу не подали до міжнародних судів  на  Росію – за економічні втрати , як це зробила компанія ЮКАС  і виграла 50 млрд доларів ? А не покладати  весь тягар на народ України ! Який вклад вносять кіпрські компанії у володінні яких знаходиться майже вся промисловість України , які використовують надра держави для свого збагачення , та ще й отримують 20% НДС від держави за те що її грабують .І який висновок ? Щоб отримати гарний врожай – поле (40% світового чорнозему знаходиться в Україні) повинно бути очищене від сорняків (бур’яну) який  заполонив терени держави України при президентах Кравчуку , Кучмі –цей ще і сіяв бур’ян , Ющенко –який нам дуже нагадує персонажа з твору Гоголя  «Мертві душі» , який спостерігав як  проростав непотріб та ще й його збагачував .Одіозний  Пшонка чого значить та і «Межигір’я» -теж, та ще багато чого , я думаю досить і цього . А про Януковича, що можна сказати - людина заплямована кров’ю народу України чекає Гаагзький трибунал , тільки ж Уряд , президент і Верховна Рада повинна ратифікувати  «………. протокол» .

Хочу нагадати П.Порошенку , що зради народ України не пробачить». А на номінацію –«брехун року» , яку я пропоную проводить в Україні і на ступінь «Магістра» по болтології – номінувати Арсенія Яценюка .

Можливо в когось  будуть інші кандидатури , та інші умови та назва конкурсу , так давайте приєднуйтесь .Будемо спільно думати , як після того як уберемо бур’ян з поля , вспашемo ?, та приступимо до посіву , щоб отримати врожай , який стане нагодою державі Україна ввійти в десятку самих розвинутих держав світу. Тож нам вирішувати , як нам жити . Нам не потрібна судова гілка влади , вибудована А.Портновим разом з «героєм України» Ківаловим . Прокуратура - Пшонки . Урядовці , які з торбами мандрують по світу за новими кредитами .

Зрозуміло хто за все це буде розплачуватись . Нам не потрібні  фігові кіпрські компанії , які заполонили терени України ,та ухиляються від сплати податків до бюджету України . Якщо б дійсно іноземні компанії володіли майном, яке захопили найманці Росії в Донецькій , Луганській областях та Крим , Росія уже б сплачувала через міжнародні суди фінансові збитки . Досить нам брехати . Нам потрібні прагматичні політики , урядовці , які виведуть державу з хаосу . Приберуть з ринку «фірми-прокладки», які заробляють на багато більше, ніж виробники. Зникнуть фірми – одноденки, через які іде відмивання коштів і ухилення від сплати податків до державного бюджету.

І ми відстоюємо нашу державну незалежність.

Тільки разом до єдиної мети – супер - Держави!

Забудемо наші непорозуміння між громадськістю, відкинемо все особисте, що заважає – єдиному напрямку.

Україна – це Європейська держава.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» -  Олександр Зеркаль.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 642 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "«Брехун року», або кому дістанеться «Премія по болтології» ?"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366