Чи може депутат одним ударом заробити на життя?

Цілком ймовірно, що може. У всякому разі, поведінка деяких, з дозволу сказати, народних обранців, дуже схожа саме на сплановану акцію.

Як вже зрозуміли наші постійні читачі, мова йде про конфлікт між опозиціонером Юрієм Бойко та «вилоносним» Олегом Ляшком – такий собі театр двох поганих акторів.

258b2ac7baebbc70cfe5b20fa3d4421c

Нагадаємо, що останній звинуватив Бойка у курсуванні між Києвом і Москвою, де той нібито отримує вказівки. Що ж, реакція Бойко була цілком закономірною. Але розглянемо ситуацію за допомогою політичного мікроскопу.

Дуже прикро, але ми дійсно давно вже звикли до бійок у Верховній Раді. З однією поправкою: як правило, там не розбереш, де свої (за яких ти чесно голосував), а де чужі. Зрозуміло одне: програє у таких баталіях тільки український народ. Причому така досить ганебна поведінка депутатів для нашої країни, на жаль, стала нормою. Тому й про цивілізацію, так само як і про євроінтеграцію, думати поки не доводиться. Рано ще таким забіякам, думають в Європі. І, погодьтеся, правильно думають.

У випадку ж з Олегом Ляшко є, як кажуть, варіанти. По-перше, чому милий серцю свого електорату Олег Валерійович вмостився на засіданні саме поруч з Бойко, якого він, за ідеєю, повинен ненавидіти всіма фібрами своєї душі? Тут явно зрозуміло: не просто напрошувався наш «герой» і фахівець зі створення липових відео з допитами псевдо-сепаратистів, а був впевнений: йому вмажуть по фізіономії.

По-друге, для чого ж насправді це було потрібно? Мабуть, недалека публіка повинна була зрозуміти наступне. Ось, мовляв, я, справжній патріот і радикальний демократ Олег Ляшко, страждаю від колишніх «ригів».

Однак не все так просто, як здається на перший погляд. За даними деяких ЗМІ, фінансові справи у ліберального до свавілля депутата Ляшка з рук геть погані. Подейкують, що для розкішного і вільного життя депутатської зарплати йому, як і багатьом іншим обранцям, не вистачає, а колишні спонсори вже не бачать сенсу поповнювати йому рахунок в банку.

Що ж у такому разі треба зробити? Звісно – шукати новий грошовий мішок. І чому б не виступити в цій ролі Опозиційному блоку, питається. Правда, заковика в тому, що не за поняттями Ляшка такі прямі викрутаси.

Втім грошей-то йому хочеться. І їх, цілком ймовірно, дадуть. Значить, треба відвести від себе, щирого, і від гаманця великого непотрібну підозру. І краще, ніж з допомогою хорошої публічної бійки, цього не зробиш. Так чи ні, шановні мої?

1018686378

Чому я схильний вважати «звіряче» побиття депутата саме постановочною сценою? Та тому що вони сіли поруч, а після нападу радикальний Ляшко навіть «ответочку» не прислав, та й з дикцією проблем не мав. Хоча і їжаку зрозуміло, що удар по щелепі з близької відстані та ще й такою «машиною», як Юрій Бойко, міг і повинен був закінчитися госпіталізацією. Запитайте хоч у Кличка.

Відео:

 

Інша справа, що завдання калічити Олега Валерійовича не було. Завдання, швидше за все, була показати: ми не друзі, ніколи ними не були, і ніщо нас не пов'язує. Чим не постановка наполовину інтелектуального вистави?

Втім, час покаже. Залишилося тільки стежити за новими костюмами, годинниками і машинами Ляшко. Та й зважувати його, колись худенького хлопчика, не завадило б щодня. І нехай потім скаже, що пухне від голоду. Ми ж з вами напевно знаємо, хто його накачав.

Так чого тепер чекати від збитого «їжачка»? Коли Ляшко, як співає «Фліт», «перетвориться в зірку і лапками весь світ обійме»? Ага, «не чіпайте його, не треба, хай він сили (або гроші!) у собі знайде». До речі самий час переслухати цю гарну пісню.

  Смакуймо разом!

 

Голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Романенко Віктор

 

Відео: 112Україна

Фото: 112Україна, hronika.info, i.obozrevatel.com

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 473 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Чи може депутат одним ударом заробити на життя?"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366