Чому дніпровські водії плачуть від запорізьких чиновників (ФОТО)

Лаяти владу за якість доріг – це наша традиція. Однак далеко не всі автолюбителі знають, кого саме треба звинувачувати в тому, що їхні машини постійно потребують ремонту, вже не кажучи про травмованих або загиблих людей.

Незабутня траса Р-73. Саме так водії Дніпропетровщини називають дорогу до Нікополя. Причому матюкатися народ починає після проїзду по ділянці, за яку наша область не несе відповідальності. Але, зауважимо, контролює!

Почнемо з того, що глава Служби автомобільних доріг (САД) Запорізької області Андрій Івко два місяці тому клятвено пообіцяв, що свою ділянку зробить, як кажуть, на раз-два. Йдеться про всього 4 км траси Р-73, які знаходяться поза юрисдикцією Дніпропетровщини, і якихось 100-150 тис. грн., необхідних для якісних латок на ямах.

Читайте також: "Якщо ви не ремонтуєте дорогу, то ми їдемо до вас! (ФОТО)"

Здавалося б, смішна цифра і не менш смішні обсяги. Запорізька – не менше крута область, ніж наша – виконають. Але сьогодні не до реготу.

Після  виїзду Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Дніпропетровській області на місце події (а інакше цю частину шосе й не назвеш) з'ясувалося: ніхто навіть не збирався там що-небудь робити. Колійність даної ділянки дороги як і раніше подекуди сягає 20 см, а поглинають колеса «чорні діри» розміром до 12-23 см (!).

Коротше кажучи, їдеш і думаєш: повбивав би! Але пан Івко, ймовірно, безсмертний та до того ж неписьменний, тому що на наші запити і звернення так і не зміг нічого відповісти. Дивно взагалі, як він опинився на цій важливій посаді.

Тим часом дощі вже збільшують обсяги калюж і знижують площу асфальтобетонного покриття – ну, там, де воно ще є.

41575492_1799473643461934_2922830055014924288_n

Про «безробіття» Івко ми вже повідомили керівництву Запорізької ОДА та безпосередньо місцевому омбудсмену. «Командиру» тамтешньої САД також тонесенько натякнули, що можемо й до нього приїхати в гості. Тому що за останні 4-5 років усі прокляття щодо запорізької ділянки Р-73 йдуть на адресу дніпровських шляховиків, яким і так часу не вистачає з неробами «Полтавабудцентра» розібратися та траси навколо Марганця перевірити.

А там, нагадаємо, вже щосили йдуть розборки в судах і з АМКУ. Тому просте питання: пан Івко, а воно вам треба? Може все-таки згадаєте, що ви обіцяли людям? Чи може вам подобається підставляти сусідів?

Так ми на узбіччі відсиджуватися не будемо. Нам дуже легко завітати до вас в гості, навіть додому, якщо знадобиться, і запитати, чому ви не відповідаєте за свої слова. В принципі, можна ваші, кольорові як купюри, портрети розклеїти уздовж 4 км запорізького ділянки. Уявляєте, які відгуки на них напишуть водії? Так ото ж!

І ще один нюанс. Наша команда має чималу практику щодо зсуву недбайливих чиновників, які потім живуть з «вовчим квитком» і всі законні та інші заощадження йдуть тільки на судові витрати. Довести, що Андрій Івко не працює, а зарплату отримує (а може, і не тільки зарплату) ми можемо дуже швидко. Та чого там – ми вже це робимо! Тому не доводіть до гріха, поки ще є пара-трійка теплих тижнів, і дорогу можна капітально залатати.

Ми, точніше всі автомобілісти, які користуються трасою Р-73, так і бути, ще трохи почекаємо. Але, пан Обіцянка-Цяцянка, вважайте це останнім попередженням. Зі своїми козаками не звикли церемонитися, а з вами так точно не будемо. Бо ви, братики, дістали вже!

DSC_0198

Нічого особистого, тільки дороги.

Голова Громадської ради

Вiктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 1751 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366