В. Зеленському повідомили про найбільш проблемні траси Дніпропетровщини.

12 липня з робочої поїздкою Дніпропетровську область відвідав Президент України. Під час якої В. Зеленському повідомили про найбільш проблемні траси Дніпропетровщини.

Так голова Громадської ради при Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області Віктор Романенко звернувся до Президента та закликав повернути гроші на ремонт автодоріг Р-73 (Нікопольська траса) та Н-11 (Криворізький напрямок), так як гроші було закладено ще у 2018 році, але Кабінет Міністрів України з невідомих причин обмежив, а фактично саботував фінансування ремонту доріг області у 2019 році.

В свою чергу Володимир Зеленський зазначив, що ремонт цих доріг є першочерговим завданням для керівництва держави, а проблемні питання в роботі Укравтодор мають бути вирішені в робочому порядку в найкоротші терміни.

Також не оминули увагою і болючу тему перегрузів та незадовільної роботи, в тому числі корупції, в Укртрансбезпека. Президент зазначив, що в даній сфері мають відбутись кадрові зміни, тому очікуємо на результати, так само чекаємо прийняття низки законопроектів, які будуть регламентувати діяльність Укртрансбезпеки, в тому числі із застосуванням дистанційного зважування вантажівок у русі.

Зазначаємо, що для Громадської ради при Службі автодоріг області та безпосередньо Віктора Романенко пріоритетним питанням є якісні дороги в області, сподіваємось, що для Президента України також.

Далі буде.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 389 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366