Вибори не мають впливати на контроль за безпекою на транспорті.


 


В перший день квітня комісія з громадського контролю за роботою пунктів габаритно-вагового контролю виїхала з перевіркою на трасу Н-31 (р-н с. Партизанське) де розташовано майданчик ГВК побудований за рахунок коштів обласного та міського бюджетів.
На пункті ГВК працюють два інспектори Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, поліції 1.04 на посту не було, зі слів інспекторів у зв’язку з проведенням виборів.

Станом на 14:00 Укртрансбезпекою було зафіксовано 4 порушення, три з яких – це перегруз і одне-порушення водієм режиму праці-відпочинку.

Рух великовантажного транспорту по даній автомобільній дорозі є дуже інтенсивним, що ускладнює процес контролю за дотриманням перевізниками вагових норм. Тому присутність поліції на пункті ГВК є необхідною, щоб контроль відбувався на 100%, а не на 30-40%, як це зараз може забезпечити Укртрансбезпека.

Шановний пане Арсен Аваков (Arsen Avakov), ми вчергове звертаємось до Вас, з вимогою нарешті налагодити роботу патрульної поліції в питаннях здійснення державного контролю на пунктах ГВК, бо підписати план спільних дій не достатньо, щоб цілковито забезпечити безпеку на транспорті. Дякуємо за увагу.

Далі буде.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 55 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366