Вибори не мають впливати на контроль за безпекою на транспорті.


В перший день квітня комісія з громадського контролю за роботою пунктів габаритно-вагового контролю виїхала з перевіркою на трасу Н-31 (р-н с. Партизанське) де розташовано майданчик ГВК побудований за рахунок коштів обласного та міського бюджетів.
На пункті ГВК працюють два інспектори Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, поліції 1.04 на посту не було, зі слів інспекторів у зв’язку з проведенням виборів.

Станом на 14:00 Укртрансбезпекою було зафіксовано 4 порушення, три з яких – це перегруз і одне-порушення водієм режиму праці-відпочинку.

Рух великовантажного транспорту по даній автомобільній дорозі є дуже інтенсивним, що ускладнює процес контролю за дотриманням перевізниками вагових норм. Тому присутність поліції на пункті ГВК є необхідною, щоб контроль відбувався на 100%, а не на 30-40%, як це зараз може забезпечити Укртрансбезпека.

Шановний пане Арсен Аваков (Arsen Avakov), ми вчергове звертаємось до Вас, з вимогою нарешті налагодити роботу патрульної поліції в питаннях здійснення державного контролю на пунктах ГВК, бо підписати план спільних дій не достатньо, щоб цілковито забезпечити безпеку на транспорті. Дякуємо за увагу.

Далі буде.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 51 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366