Громадськість заміняє поліцію на пунктах габаритно-вагового контролю.


 


Вже майже місяць на Дніпропетровщині діє два пункти габаритно-вагового контролю. За нормативною базою та для ефективної роботи на майданчиках має працювати два інспектори Укртрансбезпеки та два співробітники патрульної поліції. І якщо перші працюють та намагаються дотримуватись затверджених графіків, то патрульна поліція завжди знаходить причини пропустити чергування. То 95 квартал масштабний концерт дає, то вибори, а то й просто без приводу пропускається робота на пункті ГВК.

Громадськість не стоїть осторонь, а бере ситуацію у свої руки. За присутності активістів проходять зважування та фіксація порушень. Є випадки коли присутність активістів дисциплінує водіїв і вони заїжджають на контроль, в переважній більшості водіями вантажівок ігноруються дорожні знаки щодо обов’язкового проходження ГВК.

Більше року ми боролися за здійснення реального контролю за рухом перегрузів і не допустимо, щоб зараз через бездіяльність поліції все зійшло на нівець! Ми офіційно звертаємось до Арсен Аваков (Arsen Avakov)! Наведіть лад у роботі патрульних на пунктах ГВК, не можуть дороги Дніпропетровщини страждати через ваше безповідальне до них ставлення!

Дякуємо за увагу!

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 67 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366