Н-23 — Ця дорога аварійна та її вже прозвали «дорога смерті…


 

З рубрики «Нам пишуть»…

«Ця дорога аварійна та її вже прозвали «дорога смерті»
Саме з цих слів розпочинається повідомлення, яке надійшло нам від мешканців Нікопольського району Дніпропетровської області щодо незадовільного стану автодороги національного значення Н-23 (Кіровоград - Кривий Ріг – Запоріжжя), зокрема ділянок Запоріжжя-Нікополь та Нікополь-Кривий Ріг.

Вже котрий рік поспіль користувачі вказаного автошляху намагаються привернути увагу керівництва Укравтодор та Міністерство інфраструктури України до проблем на трасі Н-23 та звертаються до дорожніх структур з проханнями про її негайний ремонт, але поки що все безрезультатно. Дорога зруйнована, проїзд дуже ускладнений, а при випадіння снігу траса й взагалі стоїть.

Для інформації. За даними одного із сайтів відгуків щодо стану автодоріг, траса Н-23 набирає всього 1.4 зірки з п’яти можливих, а це означає, що вона вкрай незадовільна, для порівняння сумнозвісна Нікопольська траса Р-73 має 1.8 зірки, але Р-73 траса регіонального значення, а Н-23 – є НАЦІОНАЛЬНОЮ.

У зв’язку з цим, звертаємось до Кабінет Міністрів України з наполегливим проханням взяти до увагу інформацію надану нашими підписниками та на засіданні Кабінет Міністрів України, де будуть визначатись обсяги фінансування на ремонти доріг державного значення, а це має відбутись на початку лютого, визначити автомобільну дорогу державного значення загального користування Н-23, як таку, що потребує першочергового капітального ремонту!

Дякуємо за увагу!

Далі буде.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 116 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366