Об’єктивно про стан траси М-18 (ВІДЕО)


 

Об’єктивно про стан траси М-18, або Наслідки ігнорування керівництвом Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області приписів поліції.

Громадська рада при Службі автодоріг спільно з обласною комісією з перевірки якості ремонту доріг перевірили стан траси М-18 на відрізку км 202-228 на території Новомосковського та Синельниківського районів.

Коротко про побачене:

1. на 26ти км міжнародної траси зафіксовано дві аварії через незадовільний стан дорожнього покриття, обидві машини їхали на Харків та не змогли подолати шляхи Дніпропетровщини (деталі є на відео). Нанесені збитки водіям сягають 10 тис грн.
2. Напливи на дорозі, через кожні 2 км сягають 12-22 см.
3. Ями глибиною до 16 см.
4. Повалені, закриті деревами, вигорілі на сонці дорожні знаки, стан яких суттєво впливає на безпеку руху.
5. І найважливіше, по даній дорозі ми вже звертались до Патрульна поліція Дніпропетровської області із заявою в порядку ст. 140 КУпАП, але жодних конкретних дій по вирішенню даної ситуації ми не побачили.

Як з’ясувалось згодом, є інформація про те, що керівництво САД в області, а саме начальник Чумаченко Д.С., наполегливо порекомендували поліції не складати приписи та постанови про адміністративне правопорушення на САД, так як може бути зворотна реакція у вигляді великої кількості скарг і заяв на дії поліції, що може бути реалізовано за рахунок особистих зв’язків з колишнього місця роботи пана начальника Служби автодоріг.

Ми не стверджуємо, що це саме так, інформація отримана з надійних джерел, але, навіть, якщо 10 % із цього всього є правдою, то як це можливо? Дніпропетровщина такого ще не бачила і не допустить, щоб свою бездіяльність дорожники покривали за рахунок нашої безпеки на дорогах!

Також нас дивує поведінка першого заступника начальника САД Шефера О.М., який, на наш погляд, є більш досвідченим та фактично впливає на ситуацію в Службі автодоріг та у цьому випадку він відсторонюється від проблеми, хоча міг би порадити своєму молодому колезі, що так питання не вирішуються, простіше виконати припис поліцейських і уникнути більших втрат, як репутаційних, так і фінансових.

Дякуємо нашим підписникам за підтримку та поширення правдивої інформації про стан доріг регіону! Не перемикайтесь, далі буде цікавіше!

Нічого особистого, за дороги області прикро.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 211 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366