Робоча субота, або, що на цей раз завадило поліції вийти працювати на пункт габаритно-вагового контролю.


11 травня для всіх працюючих громадян був робочий день, так і посадовці Укртрансбезпеки несли службу на пункті ГВК в районі с. Партизанське на трасі Н-31, але співробітники патрульної поліції в котрий раз, проігнорували приписи Постанови КМУ №1567 і, знову, не здійснюють заходи з контролю за рухом великовантажного транспорту.

Подібна поведінка вже є нормою для Управління патрульної поліції у Дніпропетровській області, тому маємо питання – Шановний Андрей Петрович, скажіть будь-ласка, коли Ваші підлеглі почнуть виконувати свої ПРЯМІ обов’язки і, нарешті, припинять шукати відмазки, чому вони цього не роблять?!

Присутня у складі комісії радниця голови Дніпропетровської обласної ради Veronika Komissar зазначила, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №1567 передбачено можливість залучати до роботи на пунктах ГВК посадових осіб органу місцевого самоврядування, тому найближчим часом буде направлено відповідне звернення до керівництва обласної ради, що буде суттєвою допомогою Укртрансбезпеці під час рейдових перевірок руху великовантажного транспорту та сприятиме реальному збереженню доріг області.

На останок, зазначаємо, на сьогоднішній день в Дніпропетровській області діє всього два пункти габаритно-вагового контролі на майданчиках, що були побудовані за рахунок коштів Дніпропетровського обласного та міського бюджетів.

Як проходила перевірка дивіться у відео:

Далі буде.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 12 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366