#силафейсбуку та сприяння Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області приносить свої позитивні результати!


 

#перемога

Раніше ми повідомляли про те, що на перетині Дніпропетровської та Запорізької областей на сумнозвісній трасі Н-08 з'явились дві ями, які підрядник відмовлявся ремонтувати в рамках гарантійного терміну. Та суспільний резонанс, заяви нашої організації та увага до питання ЗМІ, зокрема журналістів телеканалів UA: ДНІПРО та D1 CHANNEL, не залишила підряднику УПС группа компаний жодних шансів і вже вчора ввечері ями на трасі Н-08 були відремонтовано. Звісно маємо зауваження до такого "ремонту" та сподіваємось, що це тимчасове рішення, а далі буде проведено належний ремонт згідно держ норм. (див фото).

І друга перемога за сьогодні, це зафіксований вчора "втомлений" знак на пункті габаритно-вагового контролю, що на трасі Н-31 (в р-ні с. Партизанське) вже сьогодні тримається в правильному положенні. Що відбулось завдяки своєчасному втручанню співробітників Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Отже, якщо діяти в межах закріплених правил та об'єктивно говорити про проблеми на дорогах, то результат не змусить себе очікувати. Дійте!

Далі буде!

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 196 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366