Черговий нічний кошмар водіїв, або якщо дорога на балансі Укравтодору – ремонту не чекайте!


 

Громадська рада при Службі автодоріг у Дніпропетровській області продовжує перевіряти стан доріг державного значення, які знаходяться на балансі Укравтодору, після осіннє-зимового періоду.

Так, поруч з сумнозвісно відомою Нікопольською трасою Р-73 тепер можна поставити трасу М-18 Дніпро-Харків (Новомосковська об’їздна).

М – 18 – автомобільна дорога державного значення, а якщо розшифровувати «М» - це міжнародна. Дорога, за висновками комісії, перебуває у аваріному стані, ускладнює весь процес відсутність працюючого пункту габаритно-вагового контролю, який розташований біля Новомосковського посту поліції і тому й так розбиту дорогу ще ні каплі не жалкують перегрузи, які шукають собі можливості безперешкодно ввезти свої 50-60 тон до Дніпра.

На 2019 рік фінансування даної дороги Укравтодором не передбачено, а отже у 2020 ми будемо спостерігати на цій ділянці вже не просто погану дорогу, а напрямок, як зараз на Р-73. До речі, на 2019 рік на ремонт Нікопольської траси Р-73 Укравтодором виділено аж 30 000 000 гривень, а в кілометрах це 3.2 км, знущання над мешканцями області, правда?

Ми не втомлюємось повторювати, що Дніпропетровська область по всім об’єктивним показникам є лідером в галузі ремонту та будівництва доріг, але лише ті дороги, які є на балансі Дніпропетровської облдержадміністрації, всі інші( а це дороги з позначкою «Р», «М», «Н», «Т») є на балансі Укравтодору, який ну зовсім не хоче давати фінансування на їх ремонт не дивлячись на їх плачевний стан.

Звідси висновок, а може було б доречним передати дороги на баланс Дніпропетровської області? Ну якщо Укравтодор на стільки не зацікавлений в їх ремонті.

Шановні панове Високопосадовці, Volodymyr Groysman Volodymyr Omelyan Славомір Новак, ми звертаємось до вас з наполегливим проханням вжити негайних заходів та переглянути питання щодо фінансування ремонту вказаних автошляхів, інакше, як то кажуть, буде горе…

Або прийміть мудре рішення і передайте ці автодороги на баланс області, як ви це зробили з тими 6 200 кілометрами доріг, які ви передали з 01.01.2018 року і які все більше стають схожими на дороги.

Сподіваємось на розуміння.
Далі буде.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 366 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366