Депутат – дзеркало народу. І краще, щоб воно не було кривим

Ви коли-небудь були депутатом?

А капітаном збірної?

А командиром?

А лідером у дворовій компанії?

Ні? Тоді не читайте далі. Бо ми звертаємося до тих, хто їм був або є. Зараз.

У дні темряви. У наш час, про який не могли написати навіть фантасти. Судячи з заяви та ініціювання питання, поставленого новоспеченим губернатором Валентином Резніченко, сесія облради розглядатиме питання з приводу визнання ЛНР і ДНР терористичними організаціями.

Здавалось би – а щодо чого тут міркувати?

Зрозуміло, що нормальна людина щодо даного питання, вибачте за тавтологію, питань не має.

Однак ми ж маємо справу – з ким? З Дніпропетровською облрадою. Червоно-біло-блакитною. Ой, навіть кольори змушують щось згадувати. Тобто маємо справу з цією «святая святих» місцевої влади, де рулять ... ой, вибачайте, трудяться найкращі уми краю.

Сподіваюся на це.

Але ви ж бачите, як посміхається дитина? Вона не знає війни. Вона чудово живе, а її батьки не загинули, виконуючи свій обов'язок, на Донбасі. Дитинка збирає квіти в парку, а ввечері вип'є свіжого молока з Озерки.

А чи ви бачите посмішку хворого солдата-каліки? Він знає війну і радий тому, що повернувся з фронту живим. Що зможе ще якимось чином ще тривалий час допомагати рідним та державі, яка залишилася, між іншим, вічним боржником всій його родині.

Придивіться!

Бачите людину в білому халаті? Цей патріот забув про рідне ліжко та спокійний сон, бо він цілодобово не бачить свою сім'ю, яка до речі розуміє: батько рятує людей, покалічених війною – і фізично, і морально. Він робить правильні речі – рятує, а не вбиває.

Замало?

Тоді придивіться останній раз. Бачите, як плаче старенька мати з батьком на скромній могилі з дерев'яним хрестом? Вони не знають і знати не хочуть про війну, тому що після загибелі їх єдиної дитини, в них вже немає нічого такого, чого вони присвятили своє життя. Їх життя – це справжній жах. Це 9, а потім 40 днів. Півроку. Рік ... Їх життя – сльози. І думки: вистачило б сил і копійок з пенсії, щоб дістатися до кладовища і знайти гроші на парну кількість квітів ...

Хто чекає рішення від облради? Думаю, ви вже зрозуміли давно, а якщо раніше не знали, перечитайте написане чи, врешті-решт, купіть газету, увімкніть телевізор або загляньте в Інтернет не на розважальні сайти, а скажімо, в міжнародний розділ «Ситуація в Україні».

Шановні депутати. Поки ще ви – шановні. Якщо ви вчините як у кривому дзеркалі, вам простить тільки Бог. А люди будуть плювати вам в спину, поки ви ще живі. А коли ви помрете, народ прийде плювати на ваші могили.

Відкрийте очі. Чи мабуть вам, як гоголівському Вію, треба підняти повіки?

 Соромлюся запитати: а скільки це коштує?

 

Голова ГО"Майдан Січеслав-Дніпро"   Віктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 114 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Депутат – дзеркало народу. І краще, щоб воно не було кривим"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366