Дії влади навколо природного газу.


 

33795bff9ed53357e0c8438b789205eeЛист голови НКРЕКП від 18.02.2016 № 1453|16/3/1|7-16 – не що інше, як і Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам від 30.09.2015 № 2500, як відверте знущання і зомбування свідомості населення України тими, хто незаконно заволодів народним надбанням для затвердження свого монопольного становища і впливу на громадян спекулюванням на їх життєво важливих потребах.

Прийнятий Закон «Про ринок природного газу» може й потрібен монополістам, але він не має ніякого відношення до постачання газу в будинки життєво-комунального фонду, підпорядкованого владі місцевого самоврядування, відповідальної за створення гідних умов для проживання громадян, права яких зводяться до виконання Правил користування газовими приладами та оплатою за спожитий газ, а за все інше нагромаджене несе відповідальність ( якщо є в цьому потреба) замовник газових мереж.

Коли Кабінет Міністрів України очолює бізнесмен, який сформувався, як успішний та зробивший відвертий Гешефт на сумнівних банківських оборудках, то він переклав такий стиль і на його діяльність, спільно з НКРЕКП, яку було створено Указом Президента з призначенням головою - "професіонала"  Д. Вовка.

Д. Вовк навряд чи знає про існування Закону України «Про прожитковий мінімум» та Закону « Про основи національної безпеки в Україні», так як не потрібно великого розуму, щоб встановлювати заробітні плати і пенсії на рівні прожиткового мінімуму, а вимагати сплачувати сумнівні «комунальні послуги», які перевищують прожитковий мінімум – таке в європейській практиці допустимо?

Хизуючись знанням європейських практик, вони забувають, що у європейських країнах узаконена загальна сума комунальних платежів не перевищує 10% суми затвердженого прожиткового мінімуму.

Шановні знавці європейських практик! Досить займатись системним ошуканством своїх громадян!

Не варто втягувати їх в свої сумнівні шахрайські схеми – вказаний Типовий договір, який затверджений НКРЕКП, як такий, що не відповідає вимогам Закону «Про житлово-комунальні послуги», має бути відміненим, а забезпечення житлово-комунального фонду природним газом має відбуватись згідно Типовому договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів – прерогативою затверджувати Типові договори згідно вказаного закону, не обмеженому станом на березень 2016 року.

Сподіваємось на взаєморозуміння!

Активіст  ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»             А. ТРЕТЯК

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 217 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Дії влади навколо природного газу."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366