Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни


 

 

cY0tXjfE29U

      22 листопада 2004 року Генеральна Асамблея ООН призначила  8 і 9 травня днями пам’яті  та примирення і поважаючи, що країни-учасники можуть святкувати свої власні дні перемоги та визволення , зробила пропозицію до всіх країн-участниць, організаціям системи Організації Об’єднаних Націй, неурядовим організаціям і всім громадянам кожного року віддавати данину саме в один чи в два дні до Дня пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

Наводимо вашій увазі уривок з виступу постійного представника при ООН:

«Ми пишаємося тим, що народи наших країн внесли вирішальний внесок у досягнення перемоги і спасіння людства від нацистського поневолення. Віддаємо належне тій величезній ролі, яку відіграли у розгромі фашизму всі держави антигітлерівської коаліції. Багато десятків мільйонів людей віддали свої життя в ім’я досягнення Перемоги.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни».

З кожним роком наслідки Другої світової війни стають більш помітнішими, свідків і учасників все менше і менше. Настане  той час, коли взагалі нікого не залишиться, тому дуже важливо пам’ятати, до яких наслідків може привести війна, як і гординя та відсутність поваги до інших людей, відсутність ідеології та звичайних людських цінностей. В іншій ситуації це все може повернутись, всі жахи, результати яких ми спостерігаємо, на жаль, і зараз.

Громадська організація  «Майдан Січеслав-Дніпро»  висловлює глибоку подяку, всім учасникам минулих та сучасних військових дій, з повагою ставиться до всіх подвигів наших громадян, які захищали і захищають нашу країну від загарбників.

 Низький вам уклін, довгих років життя та віри в мирне майбутнє нашої країни.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 262 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366