Дніпро на захисті військового шпиталю (ФОТО)


 

Сьогодні, 21 березня о14-30 у господарському суді нашого міста відбулося перше судове засідання у справі з відчуження Дніпропетровського військового шпиталю та прилеглої до нього території  й передачі його за борги у власність російського банку «ВТБ».

Ця резонансна справа державного значення привернула увагу патріотичної громадськості нашого міста і зібрала під вищезгаданим судом велику кількість громадських діячів та волонтерів. Звісно ж і активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» не могли не вийти на дану акцію та засвідчити своєю присутністю, те що громадськість жорстко контролює дії судової влади, особливо в тих справах, коли мова йдеться про державну безпеку України.

Дніпропетровський військовий шпиталь з моменту початку бойових дій на сході України став джерелом та центром надії для більшості героїв, що отримали поранення в наслідок загарбницької війни, яку веде «Рашистська Федерація» проти нашої держави. Тисячі поранених бійців отримали та отримують фахову медичну допомогу в стінах цього закладу. Сотні волонтерів зі всієї України допомагають шпиталю та його героїчним пацієнтам і харчами, і обладнанням, і ліками.

І допоки українські воїни захищають нашу з вами державу на Донбасі, російський агресор через свої комерційні структури зухвало намагається відібрати рятівний військовий шпиталь у самому центрі нашого спротиву ворогові з допомогою корумпованих українських суддів та чиновників.

Хто і як дозволив віддати під заставу іноземній установі важливий  стратегічний об’єкт, ми впевнені, що  врешті решт розбереться Генеральна Прокуратура, а громадськість в свою чергу буде тримати судові слухання  під контролем, щоб «найгуманніший суд Світу» навіть і не подумав винести рішення, яке б зашкодило нашій державі і її захисникам.

Повертаючись до самого пікету, то окрім нашої організації було багато інших громадських діячів, волонтерів, представників «Правого Сектору» та деяких політичних партій. Всі присутні були єдині в своєму прагненні жорстко контролювати хід справи і не дати корупції в судовій системі безпосередньо нашкодити нашій державі.

Багаточисельний захід висвітлювали, як місцеві, так і загальнонаціональні ЗМІ. Після півгодинного мітингу під стінами суду присутні на заході зайшли безпосередньо до його будівлі, прагнучи бути присутніми на самому засіданні. Але, як виявилось у господарському суді не передбачили, те що ця резонансна справа буде мати в нашому місті колосальний розголос та не підготували приміщення, яке було б в змозі вмістити всіх бажаючих. Люди ж звісно почали висловлювати своє невдоволення, чим змусили заступника керівника суду дати обіцянку на камери, що до наступного засідання суд зробить усе можливе, щоб забезпечити громадськість приміщенням, яке б вмістило усіх хто забажає бути присутнім під час розгляду вищезгаданої справи. Врешті решт суддя перенесла розгляд справи на четверте квітня з причини неявки відповідача(представника російського «ВТБ»- банку), для якого, судячи з неявки, зацікавленість у розгляді складається не з фінансової вигоди, а лежить у суто політичній площині.

Ми ж в свою чергу чекаємо наступного засідання по цій справі та й надалі будемо жорстко контролювати перебіг подій, від яких залежить безпека нашої з вами держави.

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро».

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 294 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Дніпро на захисті військового шпиталю (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366