«Дніпро» в Запоріжжі долає «прокляття луганської «Зорі». На черзі «прокляття Коломойського»?

главная днепр
Минулої неділі, 10 квітня, в УПЛ відбувся матч, на який з острахом чекали усі дніпропетровські вболівальники. Матчі «Зоря» - «Дніпро» давно вже стали непересічною подією в українському футболі. «Луганська Барселона»(як її називають самі футболісти «Дніпра») протягом 4 років була міцним камінням спотикання для нашої команди навіть у найкращі часи новітньої історії «Дніпра». То ж  недільна зустріч цих команд на фоні фінансових проблем «Дніпрян» здавалось точно не повинна стати виключенням з правил, які нав’язували нам «луганці» протягом 9 матчів поспіль. Майже усі в Україні чекали чергового тріумфу «Зорі», але…

Матч почався з швидких атак господарів поля і здалося, що знекровлений внутрішніми негараздами «Дніпро» не вистоїть. Флангові гравці «Зорі» легко поралися з опонентами,  а  захист «Дніпрян» раз по раз не встигав за атаками супротивника. У нас же в атаці навпаки мало, що виходило, і заслуга в тому, що 1 тайм закінчився нульовою нічиєю, повністю належить нашому воротареві Яну Лаштувці, який давно вже не грав в рамці настільки впевнено.

лаштувка

Перерва матчу пішла «Дніпру» на користь і наші хлопці вийшли на 2 тайм з палаючими очима. Можемо тільки здогадуватися, що сказав Мирон Маркевич футболістам у роздягальні, але те, що це подіяло найкращим чином на настрій «наших» на гру стало помітно з перших хвилин.

борьба Та ще й арбітр підлив олії до полум’я- зарахувавши та відминивши гол Яна Лаштувки з вільного удару, не призначивши чистий пенальті в ворота луганчан, та не помітивши положення поза грою під час забитого «Зорею» голу в ворота «Дніпра».

Арбітр розбудив у серцях наших футболістів «лихо», що вже не один раз допомагало «Дніпру» перемагати і більш імениті та якісніші команди, в тому числі і в Лізі Європи. Пропущений від «Зорі» гол та провокаційні дії арбітру зіграли злий жарт із «Зорею» та обрекли луганчан на потужний спротив нашої команди.

завелись«Дніпро» заграв так, що я згадав вже трохи забуте відчуття того, за що я люблю мою рідну «синьо-біло-блакитну армаду». Так, саме «армаду», бо разом з фанатами, які дісталися Запоріжжя, що підтримати своїх у непрості для клубу часи, останні 20 хвилин Дніпро нагадував більше воїнів ніж гравців. Всі, як один, в тому числі наші легіонери, почали грати так, наче це останній поєдинок «Дніпра» в історії.

фаны

Андерсон Піко, який до цього матчу був рідким гостем в основі «Дніпра», та чесно кажучи, не був нічим примітним до цього матчу, став головним героєм зустрічі. Спочатку після його подачі Зозуля виграє повітря у карному майданчику «Зорі» і після  скидки Романа Євген Шахов зрівнює рахунок, а потім за 3 хвилини до кінця Піко сам своєчасним фінтом  шиє в дурні двох суперників, і з гострого кута влучає  під дальню стійку воріт Шевченка.

пико

Все - перемога!!! Прокляття «Зорі» зняте, і якщо «Дніпряни» будуть й надалі демонструвати ТАКОЮ грою відданість вболівальникам та клубним кольорам, то в решті решт, і «прокляття Коломойського» (зміст якого наведений в попередній статті-

Хто врятує ФК Дніпро або чи дійсно гроші все вирішують?)

також не втримається. Дякую вам, хлопці, за те, що не склали зброю, боролися до кінця і показали всій Україні, що незалежно від ситуації навколо, «Дніпро» - це КОМАНДА з таким характером, якого немає у жодного клубу на пострадянському просторі!!

 

Бережи Господь «Дніпро» і Слава Україні!!!

З повагою та впевненістю у майбутньому, громадський активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Ігор Кабанюк.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 266 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "«Дніпро» в Запоріжжі долає «прокляття луганської «Зорі». На черзі «прокляття Коломойського»?"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366