Дніпропетровська Укртрансбезпека офіційно визнала свою бездіяльність! (ФОТО-ФАКТ)

На своїх сторінках ми вже неодноразово публікували зафіксовані нами факти бездіяльності Управління Укртрансбезпеки у сфері контролю за безпекою на наземному транспорті, ми писали відповідні скарги до керівництва Міністерства інфраструктури України та в результаті отримали відповідь, що Управлінню Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області повідомлено про необхідність додержання дисципліни і т.д.

Читайте також: "Регіональна Укртрансбезпека — це лише інструмент для збагачення корупціонерів!(ВІДЕО)"

І от вам, шановні Володимире Омелян (Volodymyr Omelyan), В’ячеславе Дідківський (Viacheslav Didkivskyi) та Михайле Ноняк (Михайло Ноняк), відповідь Олексія Степаненка на ваші «нагадування» - це підвердження того, що 19 вересня 2018 року маючи Направлення на рейдову перевірку та узгоджений щоденний (цілодобовий) графік роботи пересувного пункту габаритно-вагового контролю розташованого вздовж а\д М04 км. 152+200, інспектори Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області просто НЕ ВИЙШЛИ працювати на пункт ГВК.

Не вірите? – Публікуємо офіційну відповідь на запит на інформацію за підписом Степаненка О.М.. Що будете на цей раз робити? Знову нагадування, чи нарешті приймете кадрові рішення про які вже не говорять, а кричать представники громадськості та організацій транспортної сфери у Дніпропетровській області!

42521664_1127756884059954_5106697698124234752_n

Вважайте це офіційним зверненням! Чекаємо на відповідь!

ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 214 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366