Дніпряни захистили назву проспекта на честь Сергія Нігояна (ФОТО)


 

25497115_1678091555575737_1521220213_n14 грудня 2017 року приміщенні Новокодацької районної ради відбулися громадські слухання, в яких взяли участь і члени ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», про перейменування проспекту Калініна, який 2 роки тому був перейменований в проспект Сергія Нігояна.  Сергій Гагікович Нігоян - загиблий Герой Небесної Сотні, наш земляк-патріота .
Підставою повернення до цих заходів стало звернення до суду мешканки вищезгаданого проспекту, незгодної розлучитися з ім'ям такого рідного їй Калініна.
Змирившись (зціпивши зуби) з прийнятим вже законом про декомунізацію, активна жителька, не шкодуючи ні сил, ні енергії, почала через суди боротися з невподобаним нею перейменуванням проспекту в честь молодого українського патріота.
І суд повернув стару назву проспекту з рекомендацією провести з цього питання громадські слухання, на що міський голова Дніпра випустив відповідне розпорядження.

Елеонора Кузнецова (мешканка проспекту,яка подавала до суду)

Елеонора Кузнецова (мешканка проспекту,яка подавала до суду)

Актовий зал районної ради був заповнений вщент. Незважаючи на дощову погоду, в залі зібралося близько 200 чоловік.
Після короткого вступного повідомлення представника профільного департаменту міськради слово було надано всім бажаючим городянам Дніпра.
Виступили заступник голови обласної ради, директор коледжу та директор школи, розташовані на проспекті і представник Дніпровського козацтва та інші бажаючі висловитися.
Також виступила і «незгодна» мешканка. Вона на трибуні потрясла пачкою якихось документів і оголосила, що завтра їде до апеляційного суду Києва відстоювати своє і думка сусідів по проспекту. Ці жителі пропонували відновити, «якщо вже так вийшло», «історичну справедливість» і назвати проспект на честь українського гетьмана Чечеля - Чечелівське. На що, яка виступила за нею директор школи, роз'яснила, що він, насправді, не була гетьманом, а полковником гетьмана Мазепи, жив у Вінниці і не мав ніякого відношення не те, що до Дніпра, а навіть до Катеринослава.

dnipronews.com.ua

dnipronews.com.ua

Коли невеличкий екскурс в історію закінчився, було проведено опитування присутніх. В результаті з перейменування:
в Чечелівський проспект «за» висловилося 19 осіб,
за проспект Сергія Нігоян Сергій Гагікович - всі інші (200-19), підрахуйте самі.
На тому дружно і розійшлися.

Член ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Анатолій Мельніков

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 640 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366