До ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» завітали спостерігачі місії ОБСЄ (ФОТО)


 

IMG_25964  жовтня 2017 року, в офісі громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» відбулась чергова зустріч голови правління організації Віктора Романенка,  членів організації "Майдан Січеслав-Дніпро" та організацій-партнерів з офіційним спостерігачем  місії ОБСЄ Атілла Молнар та його колегою.

Гостей нашої організації,  на цей раз,  цікавили питання  взаємодії громадськості з Дніпровською міською владою, міським головою Дніпра, Віктор  Романенко зазначив, що на сьогоднішній день в Дніпровській міській раді була створена Громадська рада, яка має сприяти налагодженню даного контакту. Що стосується організацій, які підтримували Бориса Філатова на виборах міського голови у 2015 році та підписували меморандум про співпрацю, то положення меморандуму не виконуються і спілкування з міським головою відбувається переважно завдяки Офісу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Також обговорили питання освітньої реформи, яка викликала багато протирічь з боку країн-сусідів України, підняли і питання пенсійної реформи

Представники ОБСЄ зі свого боку повідомили про нові можливості, які зараз з'являються для громадського сектору від міжнародних організацій та розповіли успішні приклади такої взаємодії.

IMG_2620

Розмова пройшла в дружній атмосфері та в конструктивному руслі, ми зі свого боку дякуємо спостерігачам Організації з безпеки співробітництва в Європі за їх діяльність та  завжди раді вітати наших партнерів в офісі нашої організації для спілкування, взаємодопомоги та вирішення нагальних проблем нашого міста.

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 715 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366