Два роки від Майдану, що далі?


 

360 Evro2 kопіюватиНапередодні другої річниці Революції Гідності народ втратив надію, але знову почав вірити порожнім обіцянкам.

На жаль, з того часу, коли пройшла Друга революція і почалась війна на сході, змін на краще в країні, навіть на її мирній території, не відбулося. Небесна сотня перетворилася на Небесні тисячі, а єдиний український народ знову розкололи на два табори. У революції з'явилися зрадники-попутники, які, вміло володіючи мовою і підгодовуючи своїх піарників, майстерно дурять голови мільйонам співвітчизників.

За фактом, ніякої люстрації не було – хіба що пару-трійку покидьків в сміттєві баки опустили. Значна частина крадіїв втекла – їй дозволили це зробити. Децентралізація залишається міфом на папері і на словах, а за гречку та ще й з соняшниковою олією та банкою кільки, як це й було раніше, знову можна купити голоси виборців, що і довели нові-старі кандидати під час парламентських і місцевих виборів. Тобто, на жаль, шлях до любові народу знову проклали через його шлунок.

 

Але голодний революціонер піднімає свій багнет проти ним же встановленої влади – чи не так? Безумовно. Тільки війна ця перейшла з вулиць, де розбирали бруківку і виходили з голими руками проти озброєних спецназівців, в Інтернет і на кухні. Нічого не нагадує? Отож.

Виходить, пролита кров патріотів окропила не всіх. Тому тисячі могил загиблих у боротьбі за свободу, за Батьківщину для багатьох залишаються лише картинкою по телевізору. Тому новоявлені нувориші, прикриваючись революційними гаслами, знову використовують нас з метою особистого збагачення.

Причина в тому, що десятиліттями створювану корупційну систему так і не вдалося зруйнувати. Навіть толком не намагалися. Ця гідра тільки зміцніла і на тлі шаленої інфляції і зростання тарифів примудряється посміхатися за своєї огидної гри. І можуть же ці тварюки вселити людям, що все буде добре. Чекайте, мовляв, вже скоро.

Але це «скоро» цілком може закінчиться тим, що високопоставлені злодії почнуть драпати з країни, залишаючи її, розграбовану і зруйновану, на розтерзання стерв'ятникам поменше рангом. А ті, у свою чергу, знову почнуть розповідати байки про щасливе майбутнє? Ганьба!

За що стояв Майдан? Це питання мільйони разів повторюють звичайні українці і справжні патріоти. Якщо хто не зрозумів, поясню: Майдан стояв не за асоціацію з Євросоюзом, безвізовий режим і мереживне спіднє. Майдан стояв за краще життя для всього народу і кожного окремо громадянина України.

Так, нація, нехай і не вся, але все-таки зуміла зміцніти. Але фортеця ця досить тендітна. Тому що суттєвих економічних реформ просто немає, а дивлячись на любов уряду до міліції, точніше, тепер вже до поліції, здається, немов у нас створюють поліцейську державу за типом радянської. Звичайно, це ж треба було зробити в першу чергу! А пенсії, соціальні виплати та інше – кого це хвилює та цікавить?

Зрозуміло, дуже важко розповідати про всі «успіхи» горе-реформаторів. Важко дивитися людям в очі, коли розумієш: одними словами народу не допоможеш.

 

Так, може бути, ми почнемо щось робити, пане президенте? Так може, ви пройдетеся по магазинах і заглянете в платіжки населення, пане прем'єр-міністр? Ну, якщо в очі людям дивитися соромно, а куля в лоба залетіла іншим…

Відомо, що у нас, в ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», завжди намагалися допомогти всім, хто звертався зі своїми бідами та негараздами. І ми допомагаємо й зараз. Так, це крапля в морі для такої великої області, як Дніпропетровська. Але ми, на відміну від столичних правителів країни, ніколи не стояли на місці. Ми рухалися і рухаємося далі. І ми продовжуємо вірити: керівництво країни ще можна змусити працювати, а не базікати і витрачати державні кошти на закордонні відрядження та білборди…

З річницею, майданівці! Будемо вірити. Будемо вірити, що наші побратими не дарма склали свої голови на вівтар свободи. А якщо терпець урветься, ви знаєте, що ми маємо зробити. І зробимо!

Слава Україні!

 

Лідер Дніпропетровського Євромайдану,  Голова  ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Віктор Романенко

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 243 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Два роки від Майдану, що далі?"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366