Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)


 

 

Тризуб не намальований, а з людей. Головний національний символ ожив біля ДніпроОДА. У формі Герба України вистроїлися майже 300 жителів Дніпропетровщини. Флешмоб адресували закордонній спільноті. Так засвідчили свою повагу до національної символіки.

«Дніпропетровщина долучилася до всесвітньої акції. Виступила з ідеєю громадськість – ДніпроОДА ініціативу підтримала. Мета заходу – популяризація українських державних символів за кордоном. Зараз склалася ситуація, коли закордонна спільнота недостатньо проінформована про наші національні символи. Тризуб – це наш Герб, який ми, українці, поважаємо й готові захищати», – зазначила член правління Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро"  Вероніка Коміссар.

17212028_1858355467769521_3851477459546896823_o

 

Навпроти будівлі ДніпроОДА розгорнувся масштабний флешмоб «Тризуб – це Україна».  В руках всі учасники Акції тримали аркуші формату А3 із зображенням Тризубу на синьо-жовтому фоні написано українською та англійською – «Тризуб – це Україна», «Trident is Ukraine». Після хвилинної підготовки учасники флешмобу- майже 300 жителів області,  підняли аркуші до гори і тим самим створили єдиний монолітний тризуб.

 

 

Флешмоб підсумували Гімном України, який був виконаний акапельно на чолі з Головою Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктором Романенко.
 

 

Наступна акція вже запланована у загальноосвітніх школах міста, а далі флешмоб вирушить містами та районами регіону.  Учасником акції може стати кожен бажаючий.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" 

за матеріалами: adm.dp.gov.ua

Фото: Лідія Полешко, adm.dp.gov.ua

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 686 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366