Флешмоб #тризубцеукраїна крокує Дніпропетровщиною (ФОТО)


 

17 березня 2017 року близько трьохсот учнів 5-7 класів спеціалізованої школи №134 та шкільна команда «Сокіл (Джура)», представники ГО "Дніпро-місто патріотів" підтримавши ініціативу Громадської організації «Майдан Січеслав - Дніпро», провели на подвір’ї школи флешмоб #тризубцеукраїна.

Читайте також: Флешмоб «Тризуб – це Україна» в Дніпрі зібрав близько 300 містян (ФОТО)

«Акція стартувала за кордоном. 9 березня до Дня народження Кобзаря ми зібралися біля будівлі ОДА. Майже одразу нам зателефонували із 134 школи і запропонували долучитися. Сьогодні у нас також не випадкова дата – саме 17 березня сто років тому розпочалась українська революція», - розповіла член правління Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Вероніка Коміссар.

_1_148977099449158-3C5C

Нагадаємо, що всесвітня акція #тризубцеукраїна має на меті популяризацію українських національних символів за кордоном.

DSC_0805

Вперше на Дніпропетровщини акція #тризубцеукраїна відбалась на площі перед будівлею Дніпропетровської облдержадміністрації,  серед навчальних закладів 134 – перша школа, яка підтримала акцію.

DSC_0827

Флешмоб підсумували Гімном України, який був виконаний акапельно на чолі з Головою Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктором Романенко та директором КЗО "Спеціалізовано школа №134 гуманістичного виховання та навчання" ДМР Кульбач Ларисою.

DSC_0839

 

 

Наступна акція вже запланована у місті Павлограді Дніпропетровської області, а далі флешмоб вирушить містами та районами регіону.  Учасником акції може стати кожен бажаючий.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" 

 

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 639 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Флешмоб #тризубцеукраїна крокує Дніпропетровщиною (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366