Громадська рада при СБУ закликає городян утриматися від провокацій під час проведення заходів з нагоди 1 і 8-9 травня (ФОТО)

28 квітня в ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Громадська рада при СБУ закликає городян утриматися від провокацій під час проведення заходів з нагоди 1 і 8-9 травня».

DSC_0058

У заході взяли участь:
- Голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області Олег Мороз;
- Член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Вероніка Коміссар;
- Член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Денис Розов.

мороз

Олег Морозов нагадав про заборону на пропаганду символів комуністичного режиму: «Нагадую, що в Україні діє закон про заборону пропаганди комуністичних символів. Хочеться звернутися до кожного мешканця країни і сказати, що при виявленні даного порушення, закон України вимагає від вас негайно вжити заходів до обмеження здійснення цих дій. Він дає вам право вжити громадянське затримання і звернутися до органів правопорядку », сказав Олег Мороз.

Також Голова громадської ради при УСБУ в Дніпропетровській області розповів про можливості провокацій під час святкування:
«При проведенні масових заходів завжди можливі, всілякі провокації. Ми будемо жорстко реагувати на це. Прошу мешканців міста особливу увагу звернути на залишені речі. У разі виявлення такого явища, прийміть заходи для того, щоб розширити периметр, захистити ці речі і тут же повідомити в органи правопорядку », - сказав Олег Мороз.

комиссар

Вероніка Коміссар  розповіла, що саме вважається символікою тоталітарного режиму і заборонено законом: «До такої символіки відносяться: прапори, символи, зображення або інша атрибутика, де зображені серп, молот, плуг і п'ятикутна зірка або будь-які інші елементи, які символізують комуністичний режим. У тому числі і зображення комуністичних лідерів і використання їх цитат. Пропаганда цієї символіки визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв тоталітарного режиму », - розповіла Вероніка Коміссар.

Також Вероніка Коміссар повідомила, що в Дніпрі відомо про планування сумнівних заходів: «На сьогоднішній день ми знаємо, що є вже два звернення до міської влади. Організація під назвою «Комуністична організація« Більшовиків »збирається проводити масові заходи 1-го і 9-го травня. На жаль, міською владою не були здійснені зрушення з цього приводу, в судовому порядку ці події не заборонили, не дивлячись на те, що їх документи містять заборонену комуністичну символіку », - повідомила член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Вероніка Коміссар.

DSC_0054

Денис Розов попросив у громадян взаємодіяти із правоохоронними органами: «Ми просимо мешканців та гостей нашого міста долучатися до наших дій і припиняти провокації сепаратистського налаштованих громадян», - звернувся член ради при УСБУ в Дніпропетровській області Денис Розов.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

за матеріалами: МОСТ ДНЕПР - новости Днепропетровска и Украины

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 2097 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Громадська рада при СБУ закликає городян утриматися від провокацій під час проведення заходів з нагоди 1 і 8-9 травня (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366