Громадські ради «Наживо», або Кодекс етики для активістів (ВІДЕО)

Про взаємодію громадськості з населенням, владою та між собою говорили в ефірі телепередачі "Наживо" на 51 телеканалі.

Гостями студії стали Віктор Романенко - голова Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро", Лілія Богачова - представник Громадської ради Дніпра, Сергій Довгополий - представник коаліції Дніпровські реформи, також до дискусії приєднався активіст Іван Васючков.

ор

Під час ефіру ведучий телеперадачі поставив питання перед Головою  Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро" Віктором Романенко стосовно створення та діяльності Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації, мета цією роботи та загальні функції. В своєму виступі пан Романенко, закцентував увагу, що, на жаль, Громадська рада попереднього скликання припинила свою діяльність не через сплив терміну повноважень, а саме її було розпущено Розпорядженням Голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

наживо

На думку Віктора Романенка Громадську раду варто розглядати, як громадський орган владних повноважень, бо принцип формування цього консультативно-дорадчого органу дуже схожий із принципами створення та діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, але не варто зважати на той момент, що Громадські ради мають на рівні з правами так само і обов'язки, робота має заключатись не виключно в критиці і не сприйнятті, а й наданні конструктивних пропозицій, створенні дієвих механізмів, які мають на меті в першу чергу вирішення проблемних питань населення.

Як зазначив Віктор Романенко дуже важливим для у конструктивної та плідної роботи Громадської ради є бажання представників громадянського суспільства впроваджувати позитивні зміни, брати на себе відповідальність, а не просто рахуватись та при нагоді використовувати посвідчення члена того, чи іншого консультативно-дорадчого органу.

Завершуючи свій виступ пан Романенко зазначив, що взаємоповага, взаємодія та конструктивна співпраця громади з владою дає позитивні результати для регіону, а свари та непорозуміння призводять до роз'єднання та втрати можливості впровадження змін як в нашій рідній області, так і в країні вцілому.

Детальніше у відео 51 каналу:

 

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 453 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Громадські ради «Наживо», або Кодекс етики для активістів (ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366