Губернатор – не «Карлсон в блакитному вертольоті», але за слова має відповісти


 

Після зустрічі з численними представниками громадських організацій керівник Дніпропетровщини звернеться  до Вищої ради юстиції.

Фото8947

Минуло вже півтора року з дати нападу на дніпропетровський Євромайдан і неодноразових побиттів тітушками активістів Революції Гідності у Дніпропетровську. Однак силові структури, в тому числі міліція, прокуратура і суди, керівники яких змінюються частіше, ніж сезони в році, не поспішають звітувати про покарання винних. А нація мовчки чекає й чекає…

Втім громадські організації на чолі з лідером ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктором Романенко знову і знову нагадують про себе. І сьогодні, 25 червня, обласна влада на чолі з губернатором Валентином Резніченко цілком могла отримати біля входу в облдержадміністрацію численний мітинг протесту проти бездіяльності можновладців. Але після повної перемоги над поплічниками Януковича наші майданівці, серед яких і ті, хто, до речі, ледь оклигав після нальотів тітушок з «бригади» дзюдоїстів зі спортивної банди «Тайфун», тому і носять приставку «євро», щоб наразі вирішувати питання цивілізованим способом.

Ніяких мітингів, голодувань або блокад ОДА не було. Поки що. Проте був цілком конструктивний діалог з главою Дніпропетровщини та силовиками – керівниками обласних управлінь міліції, СБУ, прокуратури.

Цього разу питання поставили руба: далі терпіти нікуди, бо на найближчих виборах до місцевих рад у високих кріслах знову опиняться ті, з мовчазної згоди яких у місті та області чинили свавілля і беззаконня.

Не раз піддавався переслідуванням за свої демократичні і вільні погляди Віктор Романенко. І його вже не втримати нікому. Абсолютно чітко Віктор  назвав імена та прізвища головних зрадників народу. Це досі чомусь недоторканний народний депутат Олександр Вілкул та ветеран-контррозвідник, а за сумісництвом сірий кардинал області часів «проФФесора» Іван Ступак.

Крім того, Романенко відкрито розповів (читай: процитував давно відправлені до силових інстанцій заяви ГО «Майдан Січеслав-Дніпро») і про діяння ряду нечистих на руку суддів обласного центру, які безсоромно виносили незаконні і антидержавні рішення   на мільйони гривень народних грошей.

І – почалося. Всі опоненти громадських діячів, як відомо, юристи – на чолі з губернатором-мільйонером Валентином Резніченко, який, до речі, нині отримує лише 4,4 тисячі гривень зарплати (віримо, віримо). Здавалося б – розірвуть наших, адже керівники дійсно майстерно вміють оперувати буквою закону. До честі правоохоронців і самого губернатора, цитувати кримінальний, кримінально-процесуальний кодекс і так далі отці Дніпропетровщини не стали.

Замість цього в запалі полеміки, слава богу, було вироблено конкретний план дій.

- Ми створимо реєстр кримінальних справ, порушених проти Євромайдану, який буде у мене в кабінеті, - сказав, підбиваючи підсумки, глава області. – Щотижня силовики будуть звітувати мені, а я або мій представник, в свою чергу, перед громадською радою області. Щодо суддів – буду звертатися до Вищої ради юстиції.

Цікаво, що пан Резніченко обіцяв вже завтра, тобто 26 червня, викликати «підозрювану» Деркач, главу Дніпропетровського апеляційного суду, до себе на килим, а також просив присутніх не сидіти, склавши руки, а звертатися за допомогою до депутатів усіх рівнів з метою створення громадської думки.

- Я – не Саакашвілі і не можу їздити в маршрутці й кричати «Геть самодержавство!», я – не Карлсон в блакитному вертольоті, - сказав губернатор, - швидко і одноосібно вирішити всі ці питання не можу, тим більше, ви бачите який ми маємо супротив системи.

І хоча губернатор – досить нова, але головна частина цієї системи в області, зустріч з ним була нехай маленькою, але перемогою дніпропетровського Євромайдану. Що далі ми почуємо з даху «Карлсона»? Поживемо – побачимо. А поки знову залишається тільки вірити. Але й намети варто далеко не ховати.

Раптом знову надурять людей, як і всі попередні начальнички, хай їм грець?!

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро".

фото: Сергій Філіпенко

Метки текущей записи: ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 480 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Губернатор – не «Карлсон в блакитному вертольоті», але за слова має відповісти"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366