Хто і що «протягує» в Верховній Раді? (продовження статті»Чи зможемо ми жити краще?»)

  • Стаття була написана до подій "бюджетної ночі"

Початок у статті :  Чи зможемо ми жити краще?

Друге важливе питання це прийняття бюджету та звіт Прем`єр- Міністра в Раді.  Не знаю, що хотів зробити депутат Барна, але мету все ж таки хтось досяг. Такі дії, мабуть, були вигідні саме Прем`єру, бо звіт залишився не озвучений та і плани на подальшу роботу також. От і судіть самі, що вам потрібно робота чи театр?

 

637_96ec35a5cc0c188ae63a18622a954613_3392

 

Питання бюджету повинні вирішуватися до жовтня максимум листопада, але в нашій країні в середині грудня стає зрозуміло, що бюджет не готовий. Причому відповідальність цілком покладається на виконавчу владу, а депутати роблять вигляд, що вони до цього не мають жодного відношення. Бо їх функції тільки прийняти і підготовка їх не стосується. То як же вони будуть відстоювати інтереси своїх виборців?

Другий аспект не прийняття бюджету- це податковий кодекс. Депутати стверджують що його прийняття знищить малий бізнес. Мої знайомі підприємці навпаки кажуть про те, що зрозумілі ставки податків та виписані правила гри нічого не змінять в їх становищі, та особливо не буде бити по фінансах, так як платити вони будуть не набагато більше. Головне питання цих людей - це зрозуміти, на що витрачаються їх гроші і чи розумно вони витрачаються. А от, так званий, середній та великий бізнес дійсно може втратити від прийняття цього закону, але це наші з вами гроші.

Спробую пояснити чому на прикладі автовокзалу Дніпропетровська. Так ця структура раз на три місяці міняє назву суб’єкта підприємництва та переводить всіх своїх працівників на нове місце роботи. Це і є схема несплати податку (тобто наших з вами грошей), а реалізується вона дуже просто, після того, як фірма досягає межі обороту єдиного податку вона ліквідується і відкривається нова, а власність залишається у того самого власника. Таким чином держава недоотримує до бюджету мільйони а може й мільярди гривень. То кому не вигідне прийняття бюджетного кодексу, ще велике питання.

Минулого тижня я був присутній на презентації Закону «Про державне фінансування політичних партій» де Віктор Таран відверто розповів про процес прийняття цього закону в стінах Верховної Ради. Виявляється депутати дуже схвально прийняли закон у частині фінансування і хотіли зовсім виключити процес моніторингу діяльності та відповідальності за не цільове використання коштів. І пан Таран зазначив, що по стенограмі засідання чітко можна зрозуміти хто і які питання лобіює в Раді.

 

Тож поки наше суспільство не буде ставити чіткі завдання депутатам та жорстко вимагати їх виконання вони будуть вирішувати свої питання.

Далі буде …….

 

З повагою, член правління ГО «Майдан Січеслав – Дніпро», правозахисник Луценко Роман

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 190 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Хто і що «протягує» в Верховній Раді? (продовження статті»Чи зможемо ми жити краще?»)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366