Хто вони: нові-старі соціалісти, або Регіонали колишніми не бувають!


 

Напередодні  четвертої річниці побиття громадських активістів у Дніпрі – 8 травня 2013 року,  ми вирішили нагадати своїм читачам про ймовірного організатора тодішнього розбою, відомого прихильника  політики президента-втікача Януковича - Івана Ступака

Саме Іван Іванович, який у 2013 році був народним депутатом від Партії Регіонів,  спільно із колишнім тренером клубу «Тайфун» Данилом Воловичем (який зараз перебуває в розшуку) спостерігали за масовим побиттям тітушками  учасників мирної акції, які йшли ходою  на честь відзначення Дня пам’яті і примирення. До речі, на сьогоднішній день виконавці побиття  спортсмени-дзюдоїсти спокійно розгулюють Дніпром, мабуть, маючи впевненість в своїй безкарності.

Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам'яті і Примирення (колишній Калініна - ред.).

Нардеп Іван Ступак (в центрі) і Данило Волович (ліворуч) спілкуються, коли тітушки заважають проведенню жалобної панахиди в парку Пам'яті і Примирення (колишній Калініна - ред.).

Так хто ж такий Іван Ступак?

Як стало відомо із біографії  Івана Ступака розміщеної на сайті facenews.ua, він  після тривалої кар’єри в органах служби безпеки (уявляєте які «кадри» виховувала  тодішня українська служба безпеки?) у 2006 році став заступником  голови Дніпропетовської обласної ради О.Вілкула, власне с того часу вони і стали з Олександром Юрійовичем не розлучні, не дивлячись на чисельні  спроби  Ступака розпочати сольну політичну кар`єру він завжди повертався до лав Партії Регіонів.

1orden_1

У період з 2010 року очолював міський осередок Партії Регіонів. Варто зазначити, що обласний осередок партії очолював одіозний Олег Царьов.

12-53497736588ca.1

В 2010 році  зайнявши пост першого заступника голови Дніпропетровської ОДА Олександра Вілкула  він почав «завойовувати» і Дніпропетровську мерію. Тоді ж його протеже Дмитра Безуглого (який вже у 2016 році зрадивши своїй партії «тушканувся» до коаліції мера Філатова),  було обрано секретарем Дніпропетровської міської ради, так Ступак і отримав свою людину у «керма» міської ради.  Посунувши з посад всіх топ-керівників Міської ради, які вважались ставлениками Загіда Краснова, Івана Ступака назвали «сірим кардиналом»  дніпропетровської політики.

Далі його кар’єра складалася в рамках мандату народного депутата та мандату депутата Дніпропетровської міської ради,який мала його дружина – Лідія Ступак.

Під час подій Революції Гідності Іван Ступак відмитився, як один з тих хто голосував «ЗА», так звані, драконівські закони 16 січня 2014 року.

Сьогодні, Іван Іванович, під прапорами партії Соціалісти виводить проплачені акції на честь святкування комуністичних свят,

soc1may

і якщо на місцевих виборах 2015 року колір його партії був – яскраво рожевий, то сьогодні він став комуністично-червоним,

Очолювана ним партії проводить центральним проспектом міста Дніпра колони з червоними повітряними кульками і прапорами, а силові структури «заморожують» розслідування подій 8 травня 2013 року у зв’язку з відсутністю доказової бази…

Як довго українці будуть спостерігати за поверненням найближчих друзів  партії президента –втікача та вірити в не можливість реваншу, сьогодні ми не можемо сказати.

Але, віра в перемогу України та українського народу жива і поширюється всім світом, тому, не будемо втрачати оптимізму, а зберемо всю свою силу і під час відзначення Дня пам’яті і примирення – 8 травня та Дня перемоги – 9 травня, покажемо, що українці шанують своє славне минуле та готові боротися за своє щасливе майбутнє!

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 477 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Хто вони: нові-старі соціалісти, або Регіонали колишніми не бувають!"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366