Коли за політику беруться спортсмени, ангели плачуть.


 

Чергова спроба створити Дніпропетровську економічну автономію увінчалася провалом.

Сьогодні умовити молодь, особливо неповнолітніх, де-небудь зібратися, причому все одно, з якого приводу, не проблема. Запускаєш в соціальній мережі будь-яку, нехай саму безглузду ідею, призначаєш час, місце, обіцяєш кишенькові гроші, і справа зроблена.

Приблизно так і вчинив явно важко поранений в боях на татамі каратист і бізнесмен Сергій Шапран. Правда, мета зустрічі на 4 поверсі в «Менорі» (!) з «незміцнілими дитячими умами» була далеко не безглуздою, а цілком конкретною. В черговий раз Сергій вирішив пограти в таку собі «ДНР-2» , точніше мріяв знову продовжити рекламувати створення на території Дніпропетровщини економічної автономії. Хоча на флайерах, розданих 14-17-річним підліткам, написали «Молодіжний форум».
DSC_2017
До чого призводять такі мрії, відомо – в кращому випадку в зал суду. До речі, подібними антидержавними фокусами промишляв один з горе-героїв Майдану зразка 2004-2005 рр. Так, в тюрму Юрка Л. відправили не за те, що він пудрив мізки неповнолітнім. Але все ж таки його посадили.

Тепер лаври арештанта, мабуть, не дають спокою Сергію Шапрану з «Громадської ради Дніпропетровщини». Він спить і бачить (а потім розповідає про свою маячню іншим), що в наших краях з'явиться нова ДНР. Мовляв, там це нібито вийшло, Донбас – сильний, а значить, і Дніпропетровськ зможе повторити такий подвиг. А війна, загиблі та покалічені люди – то таке, да?

Ну не дають Сергійкові спокою відрахування до державного бюджету, навіть не дивлячись на те, що, завдяки децентралізації, нині велика частина податків залишається в регіонах. Регіонах, пан Шапран. Знайоме слово? А «сепаратизм»? Так ось, в Києві, де, на вашу думку, сидять ті, що забрали у нашого міста все (а-а-а, «всьо пропало»!), дуже добре знають, що робити з такими незгодними.

Втім, поки громадські організації б'ють на сполох, силові структури чомусь мовчать. А тим часом виступ якогось доцента в «Менорі», присвячений новому економічному статусу нашої області, швидше б сприйняло доросле вухо, ніж дитяче. Юнаків та дівчат же дуже легко обдурити, зомбувати, перекручуючи факти на свій лад. Наприклад, скажи дітям, що претендентів на керівні посади в усіх службах, включаючи поліцію, будуть вибирати, і вони повірять. Уже вірять, на жаль...

Під час цієї сходки активісти ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» поговорили з одним із учасників «форуму» - 16-річним хлопцем. Юнак намагався дізнатися, чи правда, що столиця залишила наш край голим і босим, ​​що потрібно робити, куди бігти, куди податися, і так далі. Колеги, звичайно, були і самі «приємно» шоковані мріями Шапрана і Ко (особливо порадувала ідея скасування податків на території області), але, безумовно, досить швидко переконали молоду людину.

Однак, панове, це лише юнак. А таких, які немов губка всмоктують будь-яке антидержавне марення, після подібного промивання мізків залишаються десятки. Якщо нічого не зробити, завтра їх будуть сотні і тисячі. І виносити їм мозок буде в тому числі і Віктор Берізка, який, мабуть, таким чином планує «примножити славу Придніпров'я». А може, він просто бажає набити гаманець російськими рублями.

Тим часом Шапран дивом залишається на плаву. Живе собі на мінімальну зарплату (боже, невже в податковій ще цього вірять?), і ангели тихо плачуть, коли він збирає навколо себе дітей.

Ну а кому вигідні такі «форуми», легко здогадатися, якщо моніторити повідомлення в ЗМІ. Адже всі вони вже опубліковані або їх публікуватимуть в майбутньому виключно на російських ресурсах. І, думаю, Кремль чітко проконтролює, куди пішли його гроші.

До речі, завдяки присутності в залі патріотів ГО «Майдан Січеслав-Дніпро», Шапрану довелося змінити риторику. Хитрий Сергій встиг зорієнтуватися і перетворив зустріч в дружні посиденьки на тему проблем молоді. Але ми з вами прекрасно знаємо, звідки вітер дме і чия волохата рука годує товариша Шапрана..

 

Голова ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"   Віктор Романенко

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 722 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Коли за політику беруться спортсмени, ангели плачуть."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366