“Комітет порятунку України”, або кого пропонує посадити Азаров


 

комитет порятунку україниПротягом двох років думали «політичні біженці», і, нарешті, вирішили озброїтися проти свого боса Януковича.

Як ви вже здогадалися, мова йде про комітетчиків – колишнього прем'єр-міністра нашої країни Миколу Азарова, екс-народних депутатів Володимир Олійника, Олега Царьова і Ігоря Маркова. Саме вони створили такий собі кумедний комітет порятунку України, а також провели сенсаційну (для них, напевно) прес-конференцію.

Зрозуміло, виступали вони не де-небудь на Донбасі – біля зруйнованих будинків і обурених людей. Для них така картинка – не комільфо. Свої останні думки названі комітетники висловлювали в Москві, де, мабуть, і написали сценарій проведення зустрічі з журналістами.

Що ж такого нового повідомили світу «попєрєднікі»? В першу чергу щури ополчилися проти сиру. Точніше соратники «проФФесора», які раніше лизали йому п'яти, вирішили здати свого «татуся» з тельбухом. І чесно сказати, без реготу слухати їх було неможливо. Судіть самі. Ось, наприклад, перли Азарова, який, як виявилося, і російською мовою не володіє (далі – мова оригіналу):
- Я с этим человеком (найлюдянішим у світі? – прим. Авт.) проработал очень много лет, и он был разный, Виктор Федорович, очень разный (яка конкретна інформація! – Авт.). На одном периоде и на заключительно периоде – это были совершенно разные Януковичи (виключне уточнення! – Авт.). Именно поэтому мне тяжело говорить, но когда мы на комитете («Хто на кому стояв?» - Михайло Булгаков, «Собаче серце») обсуждали, мы приняли решение: в состав «комитета» не должны входить те, кто был близко связан – я такое мягкое выражение подбираю (а спати в Москві – не твердо? - Авт.) – с предыдущим президентом Украины.

 

Тобто комітетники близько з Януковичем пов'язані не були, може й не бачили його ніколи? Маячня! Навіщо ж тоді бігли, виблискуючи п'ятами, слідом за своїм босом за кордон?

Втім далі – більше. Азаров заявив: місце колишнього президента, а також одного з лідерів «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула – за гратами. За те, мовляв, що крали бюджетні гроші. Миколу Яновича обурило, що один з них в Москві, а інший спокійно відвідує засідання Верховної Ради. Тільки здається мені, що саме прем'єр відповідає за бюджет. Чи я не правий, га, Колян?

У свою чергу Марков повідомив, що йому доручена «делікатна місія спілкування» з Януковичем і він, мовляв, не буде таким м'яким, як Азаров. Тобто не тільки буде його цілувати, але піде далі. Це що – пропозиція жорсткого сексу? Не знаю, не знаю, але дуже схоже.

Також Марков «посадив» на лаву підсудних разом з Януковичем і нинішнього президента Порошенко. Реакція світового співтовариства була негайною.

Вийшло, що Ігор Марков почав із себе. Пару днів тому горе-політика заарештували в Італії, де він слізно просить не повертати його в Україну. Знає котяра, чиє м'ясо з'їв? Знає, звичайно. Тому що в нашій державі йому відразу пригадають всі одеські «фокуси».

Ну а я нагадаю, що на Азарова в Україні заведено кримінальну справу – за перевищення повноважень. Це вже не кажучи про Олега Царьова, якому за сепаратизм готовий пустити кулю в лоб будь-який патріот – під час першої ж зустрічі.

Чим закінчиться політична комедія нових комітетчиків з комітету порятунку України, поки не відомо. Зрозуміло одне - скучили вони по увазі преси, от і городять що завгодно – аби потрапити в новини, хоча самі знають: толку від їх «роботи» не буде ніякої.

Безумовно, Україні від руху розлючених щурів легше не стане вже ніколи. І на що вони сподіваються, лише богові відомо. Але те, що, втікши з корабля, управляти яким були не в змозі, почали топити один одного – факт.

Так, було б дуже цікаво подивитися як Азаров, Царьов і Олійник луплять по фейсу Януковича, а може, поводяться з ним «по-марковськи» - більш жорстко: за розкрадений бюджет держави, так би мовити.

Тільки такі унікальні кадри новітній історії України краще було б знімати в українській в'язниці, де всім цим «попєрєднікам» саме місце.

Поки ж, як бачимо, клоунам надали лише московський цирк.

Немає зайвого квитка? Я б ще пореготав.

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» - Віктор Романенко

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 237 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "“Комітет порятунку України”, або кого пропонує посадити Азаров"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366