КП «Коменергосервіс» , СУДИ ТА МІСЦЕВА ВЛАДА !

07-554b63100a3cf-izvinenya_i_razdumya__ob_oproverzhenii_informatsiiСтаном на сьогодні , коли протягом більш ніж 15 років постачання теплової енергії у вигляді гарячої води для опалення житла і підігріву води в лівобережній частині міста здійснюється з Придніпровської ТЕС, мало хто з громадян замислюється , що ця «теплова енергія»-технологічні відходи при виробництві електроенергії, враховані в її вартості , за якою сплачують за споживання електроенергії споживачі. Це відпрацьована вода після охолодження обладнання та механізмів працюючих на перегрітій парі, яка сотнями тисяч м3 скидалась і скидається в р.Дніпро і за давнім проектом , по мережах протягнутих за радянських часів цього потоку направлена на користь – опалювання і підігрів води для санітарно- гігієнічних потреб, замість нагріву води в котельнях –затратних і дорогокоштуючих підприємствах .

Багатомільйонна чи мільярдна економічна користь з урахуванням збереження навколишнього середовища , шкоду якому наносять викиди працюючих котелень, не потребує коментарів.

Але чомусь вартість за опалення та підогрів води відпрацьованою водою за «обґрунтованими тарифами» перевищує вартість «теплової енергії»-нагрітої води в котельнях . Пересічним громадянам міста , - коли у вартість (тариф) електроенергії входять всі витрати на її виробництво – на непотріб після виробництва електроенергії можна «обґрунтувати» таку їх вартість , такого розкладу не зрозуміти – це результат діяльності провідників (капіталістичних ) ринкових відношень – органів місцевого самоврядування за підтримкою всіх інших гілок влади .

Читайте також: Хто заважає економити на опаленні?

Коли у 2009 р. за сумнівним рішенням Дніпропетровської міськради за № 39/48 було створене КП «Коменергосервіс» без капітальних на те вкладень простою передачею діючих теплових мереж , виключно для якого , з метою вимагання коштів з мешканців житлового фонду лівобережної частини міста , у незаконний спосіб , за постачання «теплової енергії» був встановлений тариф у розмірі 327,25 гр за 1 Гкал , почались багато чисельні звернення громадян до владних структур та суду з вимогою зупинити незаконні вимагання плати КП «Коменергосервіс» та привести їх у правове поле .

Влада місцевого самоврядування співчутливо та з порозумінням відносилась до звернення громадян , обіцяла навіть звернутись з позовом до центрального органу влади , якому сама надіслала розрахунки тарифу для затвердження незаконно розрахованого тарифу , фактично підтримуючи дії підпорядкованого їй КП «Коменергосервис» .

Що ж стосується судів ,то :

  • за позовом зам. обласного прокурора, у 2010 році тарифи у розмірі 327,25 гр. за 1 Гкал ухвалою окружного адміністративного суду визнані незаконними ;
  • рішенням Бабушкінського райсуду від 27.02.12 р ухвалою Дніпропетровського апеляційного адмінсуду та ухвалою Вищого адмінсуду України від 03.12.14 р – тарифи на теплову енергію у розмірі 327,25 гр за 1 Гкал визнані незаконними , з вимогами приведення їх до вартості згідно діючого законодавства .

Згідно вимог Конституції та Законів України – рішення суду обов’язкове до виконання всіма органами влади та відповідальністю тих , хто рішення суду не виконує згідно КПК України .

Читайте також: Чи готова область до опалювального сезону?(Відео)

Що до виконання рішень судів всіх інстанцій , якими визнаний незаконним розрахований і встановлений для КП «Коменергосервіс» тариф на постачання «Теплової енергії» у розмірі 327,25 гр за 1 Гкал. КП «Коменергосервіс» було надано для затвердження НКРЕКП (національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг ) тариф у розмірі 476,7 гр за 1 Гкал , який і був затверджений органом нової влади ! , за яким вимагається сплачувати 12,59 гривень за обігрів 1 м2 загальної площі квартири та 31,9 гр. за підігрів 1 м3 води !

Коментарі зайві !

На сьогоднішній день , користуючись підтримкою влади , КП подано до суду сотні позовних заяв на незгодних платити за незаконними тарифами , які судами , порушуючи вимоги цивільно – процесуального законодавства України , без підтвердження у законний спосіб оповіщення відповідача про відкриття провадження ,без надання матеріалів позову відповідачу для ознайомлення та призначення справи до розгляду , судами задовольняються позови заочними рішеннями – без участі відповідачів , позбавляючи громадян права на захист проти свавілля – примусового стягнення штучно створеного боргу за теплопостачання , не підтвердженого конкретними фактами надання відповідних послуг за необхідною , встановленою законодавством кількістю та якістю , розподілом відповідальності за вимогами до зобов’язань сторін .

Така дійсність сьогодення у відносинах територіальної громади зі створеним і діючим на її кошти комунальним підприємством «Коменергосервіс» разом з владою місцевого самоврядування та місцевими незалежними ( розуміти від законів) судами ,які штучно створеними комунальними боргами з їх примусовим стягненням за незаконними рішеннями суду створюють соціальну напругу , сіють недовіру до влади та судів.

Вибір за громадою – довести обраним нею органам місцевого самоврядування , що рішення судів треба виконувати не тільки примусовим стягненням з громадян незаконно створеного боргу , але й приведенням у відповідність Конституції та Законам тарифів на комунальні послуги, унеможливлюючи штучне створення боргів , відповідаючи встановленому прожитковому мінімуму , чи погодитись зі свавіллям комунальників і чекати своєї черги примусового стягнення за заочним рішенням нашого незалежного суду!

До викладеного слід додати , що внаслідок розбіжностей між власниками майна територіальної громади та відвертим невиконанням органами місцевого самоврядування своїх Конституційних обов’язків, з квітня цього року ПаТЕС перестала постачати «теплову енергію» і як відбудеться опалення житла від ПаТЕС – велике питання !

Активіст ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Анатолій Третяк

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 382 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "КП «Коменергосервіс» , СУДИ ТА МІСЦЕВА ВЛАДА !"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366