Квітуча Україна: Топ-7 туристичних маршрутів для подорожей навесні


 

Настав час дістати свої наплічники та з настанням весни обрати маршрут у квітучі куточки нашої країни. На ваш розгляд Топ-7  місць України, які дуже хочеться відвідати у весняний період.

1.Українські Карпати

Крокуси (шафран Гейфеля) з’являються першими на схилах Карпатських гір. Найбільш плодовиті площі знаходяться в с. Колочаві Міжгірського району Закарпатської області поблизу озера Синевир. Ці квіти занесені до Червоної Книги України та відповідно зривати їх заборонено. Є дані, що саме ця місцевість є найбільш екологічно чистою в Україні.

Період подорожі: цвітіння крокусів починається у березні та триває до середини квітня.

2. Ічнянський національний парк

Особливо красиве місце навесні. Парк знаходиться у Чернігівській області, недалеко від м. Ічня. На території парку присутні багато балок і річкових долин, які були утворені річкою Удай та її притокою Іченькою. З настанням весни тут розквітають проліски та підсніжники, які також є червонокнижними.

Період подорожі: квіти зацвітають у березні-квітні, проте вони можуть зацвісти і в лютому.

3. Долина нарцисів

На відстані 4 км від міста Хуст, що на Закарпатті є урочище Кіреші. Ця місцевість є заповідною територією і знаходиться між річками Тиса та Хустець. Долина нарцисів є частиною одного із біосферних резервів ЮНЕСКО. І відповідно самі квіти є червонокнижним видом рослин.

Період подорожі: нарциси починають цвісти під кінець квітня і радують відвідувачів своєю красою до середини наступного місяця.

4. Кіровоградський Дендропарк

Потужна паркова зона, площею 45 гектар в м. Кіровоград кожного року збільшує кількість насаджень тюльпанів. Садженці були завезені із Голландії і кожної весни ростуть в кіровоградських землях та прикрашають вулиці міста. Дендропарк також має безліч розважальних атракціонів. Через це місцеві жителі називають його “Українським Діснейлендом”.

Період подорожі: тюльпани в Україні починають цвісти в квітні, з настанням теплоти і завершується їх цвітіння в середині травня.

      5. Біосферний заповідник “Асканія-Нова“

Цвітіння трав є також прекрасним подарунком природи. Саме тут є не лише унікальні види тварин, а цвіте ковила, що покриває всю територію заповідника сріблястою ковдрою. Порадують очі відвідувачів також катальпи, бузкова алея. Унікальна можливість насолодитись не лише фауною, а й флорою заповідника.

Період подорожі: сріблясте цвітіння починається із середини квітня і триває до першого літнього місяця.

      6.«Сакура-фест» у м. Ужгород  

Кожного року цвітіння сакури стає незабутнім весняним видовищем у м. Ужгород. На початку 20 століття японські вишні були завезені у місто із Відня, а місто до сих пір буяє їх красою. В момент цвітіння сакур починають цвісти різні види магнолій та розквітають японські айви. Найбільш квітуче місце – це Алея Сакур, що знаходиться вздовж річки Уж на Православній та Київській набережних. Ця алея вважається найдовшою в Європі.

Період подорожі: сакура цвіте впродовж двох тижнів із кінця квітня до початку травня, все залежить від погоди.

      7. Бузковий Гай в Диканьці

Розташовується в смт. Диканьки на Полтавщині. З усіх куточків Європи завозились саджанці для цієї квітучої пам’ятки природи. На даний момент цей об’єкт поки не має великої популярності в українських подорожувальників, проте це ще один привід відвідати відоме з Гоголівських творів місце.

Період подорожі: цвітіння бузку починається у другій половині травня та в залежності від погодних умов та виду бузку триває до липня.

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 689 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Квітуча Україна: Топ-7 туристичних маршрутів для подорожей навесні"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366