Лайка – найкраща зброя опозиціонера проти жінок.

У цьому на власні очі переконалися члени комісії міської ради з перейменування та громадськість.

 Тривають чергові засідання комісії з перейменування міста, його вулиць, проспектів і т.д. І не є таємницею, що такі зустрічі завжди досить бурхливі, обговорення буває складним, неоднозначним, насправді, це не може не радувати – значить, людей дійсно турбує дана проблема і їм небайдуже, з чиїми іменами з'являться таблички на проспектах і площах рідного міста.

Зазначу, що більшість членів комісії – жінки, та й очолює її – представниця слабкої статі та виконуюча обов'язки міського голови поки ще Дніпропетровська Галина Булавка.

Сьогодні, 4 вересня, як і раніше, очікувалися неабиякі дискусії на підвищених тонах. Адже не дарма взяти участь в обговоренні прийшли не лише ті, хто не має жодного відношення до комісії, але є депутатами міської ради (хоча саме вони й голосували за затвердження її складу в нинішньому вигляді), але і напевно жителі обласного центру, які є постійними відвідувачами всіх заходів пов’язаних з перейменуванням.

Тобто повинна була бути спека як зараз на дворі. Однак те, що сталося на останньому засіданні інакше як хуліганством назвати не можна.

041Підчас одного з моментів обговорення депутат від «Опозиційного блоку» Андрій Попов (на фото)  явно забув, що він знаходиться не в заштатному пивному балагані, назвав членів комісії... покидьками (дослівно: подонками – російською мовою).

Присутні отетеріли. Адже очевидно, що настільки дикий спосіб спілкування образив не тільки шанованих людей, а й кинув тінь на все культурне і політичне життя нашого міста. Якщо вже депутати так поводяться, то чого вони чекають від пересічних людей, так?
Член комісії історик Репан Олег спробував осадити образника:

- І я покидьок теж? – запитав вчений.

- Ні, не ви, - пробубонів Попов, до якого, мабуть, дійшло, що він зморозив хвилиною раніше.

Виходить, кожен конкретний член комісії повинен був перепитати у хама, кого він конкретно мав на увазі, щоб переконатися у своїй кришталевій чистоті?

Дивно, але у деяких жінок-членів комісії, наприклад, депутатів Начар’ян Н.О. (яка, до речі, є головою постійної комісії міської ради з питань депутатської діяльності, етики, законності та зв’язків з громадськістю)

та Єпіфанцевої С.В. (Керівник депутатської фракції "Опозиційний блок) негідна поведінка Попова, чомусь, викликала лише посмішки, мовляв, та що ж тут такого, звичайне слово. Хоча напевно, якби цей горе-депутат дозволив би собі кожну з них в обличчя назвати покидьком, тобто представником нижчого шару суспільства, то їм було б не до сміху.

Втім, дозволяти Попову і далі ганьбити звання депутата міської ради й прізвище відомого клоуна ми не будемо. Скарга на поведінку хама не змусить себе довго чекати. І нехай богу молиться, якщо йому вдасться відбутися лише дисциплінарним стягненням і забороною відвідувати засідання нашої комісії. Може статися, Попова очікує й колективний позов. Цікаво, хто в такому разі дасть йому гроші на погашення збитків від моральної шкоди – може, пан Вілкул?

А поки що запевняю: про моральну, точніше аморальну поведінку Попова незабаром дізнаються і ті, хто не був на засіданні, і ті, хто подивиться заздалегідь оплачені  репортажі в ЗМІ. Нехай городяни узнають про справжнє обличчя і убогий лексикон таких собі народних обранців.

Так, Попов і раніше розжарював скандали на засіданнях комісії, намагаючись спровокувати учасників обговорення реагувати неадекватно. Нагадаю: одного разу його заспокоювала навіть сама Галина Булавка.

Але я про інше. Після настільки зухвалої образи членів комісії, більшість з яких, нагадаю, жінки, не знайшлося жодної людини, яка б за шкірку витягнула Попова із залу. Втім він, ймовірно, саме цього й хотів. Хотілося стати героєм, захищаючим імена справжніх ворогів українського народу – починаючи з Григорія Петровського, чий підпис стоїть на директиві 1918 р. під назвою «Червоний терор».

Але провокація не вдалася. Тому що, пан Попов, культурних людей у ​​нашому улюбленому місті все ж таки більше. І, повірте, вони знайдуть цивілізований спосіб поставити вас на місце. Чекайте. Друга серія незабаром.

 

Член комісії з перейменувань Вероніка Коміссар

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 572 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Лайка – найкраща зброя опозиціонера проти жінок."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366