На Дніпропетровщині пройшли громадські обговорення проекту «Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року» (ФОТО)


 

Сьогодні, 19 вересня 2017 р., на виконання доручення голови Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України Володимира Мартиненка, в м. Дніпро відбулись громадські обговорення проекту «Стратегії розвитку системи Міністерства внутрішніх справ України  до 2020 року», організатором та модератором заходу виступила Вероніка Коміссар  , член правління Громадської організації "Майдан Січеслав-Дніпро».

 

 

Всього в обговоренні стратегічно важливого для держави документу взяли участь представники 22 громадських організацій Дніпропетровщини, серед яких організації екологічного спрямування, суспільно-політичні організації, організації ветеранів АТО та громадські формування з охорони громадського порядку, до заходу долучились представники з міст Дніпропетровської області, таких як Дніпро, Марганець, Кривий Ріг та Павлоград.

 

 

Основними тезами обговорення стали такі напрямки, як боротьба та протидія корупції, при тому, як в середині органів внутрішніх справ, так і серед  населення, також учасники обговорення зазначили, що на сьогоднішній день дуже гостро постає питання соціального захисту працівників органів, що координуються Міністерство внутрішніх справ та необхідності активізації громадянського суспільства з метою посилення участі представників громадськості у реформуванні структури МВС. Всього було зафіксовано 14 пропозицій, які в обов’язковому порядку будуть доведені до відома керівництва Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України.

 

 

Команда Громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» щиро дякує всім своїм колегам, які взяли участь у обговоренні за конструктивні пропозиції, взаємоповагу та відданість своїй справі. Варто зауважити, що під час даного заходу громадськість Дніпропетровщини продемонструвала справжню здатність до взаємодії та співпраці в питаннях державотворення в Україні!

Лише спільними зусиллями ми досягнемо результату!

 

Прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 13133 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "На Дніпропетровщині пройшли громадські обговорення проекту «Стратегії розвитку системи МВС України до 2020 року» (ФОТО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366