Набридло жити? – 44 й маршрут до ваших послуг! (ВІДЕО)


 

У зв’язку із фінансовим станом в країні більшість водіїв з власних зручних автівок пересаджуються на громадський транспорт у вигляді маршрутних таксі, тим самим сподіваючись дістатись до роботи, як то кажуть «дешево и сердито», але по факту такі поїздки можуть бути небезпечними, або,навіть, вкоротити віку пасажирові, спитаєте чому? – пропоную впевнитись на прикладі з життя.

Працює у Дніпропетровську маршрут загального користування №44, сполученням - ТВК»Слов’янський» - вул. Керченська, загальна відстань шляху близько 6км, звідси і вартість 4грв., а обслуговує даний маршрут перевізник ТОВ «Автотрансфер», який з інформації розміщеної в мережі Інтернет відноситься до сфери інтересів самопризначеного секретаря міської ради Краснова Загіда Геннадійовича.

Читайте також: "ДОМЖИ (Депутаты без Определенного Места Жительства)"

Вперше з неподобством під час поїздки я стикнулась ще восени 2014 року, пам’ятаєте тоді була велика буря, коли місто просто заливало дощем та змітало вітром, от і в цей самий день мені потрібно було дістатись центру міста, єдина можливість виїхати з мікрорайону Шляхівка – це сісти в 44 маршрутку і дістатись залізничного вокзалу, власне так я і зробила, але зайнявши вільне місце в автобусі так і не помітила, що я вже всередині, бо з даху автобусу рясно крапав дощ, потім під час поїздки почали «глючити» пасажирські двері, а на всі запитання пасажирів до водія, перші отримували відповідь у грубій формі, ну і власне квитка за проїзд ніхто видавати й не збирався, як і наводити порядок в салоні.

Не змирившись з таким станом речей нашою організацією було подано скаргу до Дніпропетровської міської ради, відповідь ми отримали – автобус знято з маршруту на ремонт, а водію винесено догану.

Фото:

77e214fabe31401aa90939928c2801113cc0fb7cbc710c3d806d708231fb6e3d

Я, як постійний пасажир 44 маршруту можу підтвердити, що дійсно автобус не виходив на маршрут близько двох місяців, а коли знову почав працювати, то подібних випадків більше не було (принаймні зі мною).

Наступний раз, коли я була вимушена звернутись зі скаргою на 44 маршрут став випадок, коли водій при заповненості салону на 60% змушував молоду матусю сплачувати за проїзд 6ти річної дитини при цьому не підбираючи слів, та і в салоні автобусу, як і раніше ніхто не прибирав, та і водій мав далеко не охайний вигляд.

Фото:

a2055e9d1b21108f2b8fe4568f6b562e264784016f03934802dc449cfa525028

Після цих двох скарг я мала щиру надію, що керівництво ТОВ «Автотрансфер», як то кажуть, візьметься за голову, та нарешті приведуть стан автобусів до придатного для перевезення пасажирів, а також проведуть виховну роботу із водіями, але, на жаль, я помилялась.

Останньою краплею став той момент, що 1 лютого 2016 року під час перевезення пасажирів, в тому числі, і маленьких дітей, водій не закривав пасажирські двері через те, що вони не справні і весь шлях автобус їхав з відчиненими дверима (!), на запитання пасажирів, водій відповідав, що керівництво не може зробити двері, а йому потрібно виходити на маршрут і заробляти гроші.

Відео:

По даному факту нами було подано Скаргу до Дніпропетровської міської ради з вимогою розірвання договору з компанією –перевізником ТОВ «Автотрансфер» через систематичні порушення Правил перевезення пасажирів, Правил дорожнього руху та норм безпеки пасажирських перевезень.

Фото:

В статті я описала три найнахабніших випадки порушень з боку перевізника ТОВ «Автотрасфер», тим самим замовчавши про десятки випадків хамського ставлення водіїв до пасажирів, про постійну відмову перевезення пільговиків, про порушення графіків руху та в цілому не дотримання паспорту маршруту.

Маю надію, що нова влада в місті проведе ретельну перевірку та, нарешті, наведе порядок у питанні пасажирських перевезень на маршрутах загального користування, а почати пропоную з маленького, але такого важливого для мешканців мікрорайону Шляхівка 44го маршруту.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» Вероніка Коміссар.

 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 438 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Набридло жити? – 44 й маршрут до ваших послуг! (ВІДЕО)"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366