2 липня — День працівника державної податкової служби України.

100023_1425279623Усвідомлюючи важливий внесок у процесі реалізації податкової політики в державі, Президент України 24 жовтня 2005 року підписав Указ № 1506/2005 «Про День працівника державної податкової служби України»,  відповідно до якого податківці відзначають своє професійне свято, яке країна відзначає кожного року 2 липня.

Зважаючи на те, що в радянські часи адміністрація податкової служби не працювала. Важливість витрат при створенні бюджету була не суттєвою. До того, ж керівництво знаходилось не в Києві, а в Москві. Це спричинило те, що в Україні тоді не було спеціалістів-податківців та не були сформовані податкові традиції

Створили податкову службу в Україні постановою Ради Міністрів Української РСР від 12 квітня 1990 р. «Про створення державної податкової служби в Українській РСР», згідно з якою необхідно було завершити процес формування податкової служби в Україні до 1 липня 1990. Державна податкова служба була створена, як один із підрозділів Міністерства фінансів.

Указом від 22 серпня 1996 року № 760/96 на базі Головної державної податкової інспекції України була утворена Державна податкова адміністрація України і необхідні державні податкові, в той момент, як були ліквідовані державні податкові інспекції.

На даний момент колишні податкові адміністрації є складовою Державної фіскальної служби.

Працівники цієї служби слідкують за дотриманням податкової політики,щоб забезпечити належний рівень надходження фінансів до бюджету, створює ефективну роботу економіки держави, а також надає можливості Україні в подальшому стати гідним членом світового співтовариства.

 

Прес-служба ГО "Майдан Січеслав-Дніпро"

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 367 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "2 липня — День працівника державної податкової служби України."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502