4 серпня Україна відзначає День Національної поліції.

У 2015 році Президент України П. Порошенко підписав «Закон про Національну поліцію». З того дня в нашій країні з’явилося нове професійне свято - День поліції. Сьогодні, 4 серпня, українці відзначають цей день, але це нове свято стає знаковим для всіх, хто прагне проєвропейських реформ.

 

im578xAny-13925243_416231921879061_8596187346874821241_n

 

Реформа МВС, залишається однією з тих реформ, в наслідок якої українці відчули позитивні зміни у своєму житті та житті нашої держави. Багато ще треба зробити, але те  що за останні  роки поліції стали довіряти набагато більше наших громадян -  це аксіома.

Нова  поліція спрямувала всі сили на боротьбу за спокій українських міст в основному через профілактику правопорушень. Звісно не в усіх наших співвітчизників вистачає розуму, щоб змінюватися разом з країною та все ж робота поліцейських з населенням дається взнаки. Сумлінне патрулювання та діалог з населенням призвело до підняття самосвідомості українців та впевненості в тому, що ми захищені. І за це велике спасибі новим патрульним.

ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» вітає усіх співробітників української поліції з їх дійсно професійним святом, бажаємо вам і надалі тримати високу планку професіоналізму, яким  за останні два роки ви здивували  і скептиків, і  прихильників.   Але немає межі самовдосконаленню, тому віримо, що ви, як гідні представники нової України надалі зробите все  можливе, для того, щоб кожен громадянин відчував себе ще більш захищеним у будь-якому куточку нашої держави.

 

Бережи Господь Дніпро і Слава Україні!!!

 

З повагою, прес-служба ГО «Майдан Січеслав-Дніпро»

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 475 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису " 4 серпня Україна відзначає День Національної поліції."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502