«Брехун року», або кому дістанеться «Премія по болтології» ?

premiya-pruydu

 

« Кожна людина , яка

піднімається по службовим сходам,

досягає свого рівня некомпетентності ,

після чого його робота приносить тільки шкоду»

Лоуренс Витер

 

 

Ці слова в повному об’ємі  можна застосувати до уряду України . Які тільки гучні слова не видавав Арсеній Яценюк – який він  «патріот» і що він зробить , якщо прийде до влади ,і які погані були «попередники» . Особливо , що стосується пенсійної реформи .

І що – прийшли –новий уряд , майже кожна людина має вищу вчену ступінь . І що маємо? - корупція  розквітає , як бур’ян «амброзія»  в дощове літо у нерадивих господарів,  суддівська реформа тільки  на папері , а по факту , суди як «чудили так і чудять». І їм все одно , що там говорять в Уряді , Верховній раді .І повна бездіяльність єдиного органу в державі по нагляду за дотриманням законів відповідно до ст..121 Конституції України – органів прокуратури .

Де всі ваші обіцянки , що зло повинне бути покаране , де економічні програми розвитку держави , де оновлення влади ? Подивися ТВ і одні й ті самі  обличчя,  тільки народу жити стає все гірше.

Тільки народ України знає , що йому робити . І він розуміє , що в наших урядовців – майже у всіх є вчена ступінь – по такій галузі науки , як «болтологія» . О! Тут нашій владі можна б давати Нобелівську премію за вклад в розвиток цією «наукової галузі». На жаль для наших можновладців,  таку наукову галузь вся світова спільнота викинула на смітник історії .

Можливо Народу України провести опитування і затверджувати кожного року з врученням нагороди «Брехун року» , щоб ці постаті дійсно увійшли в історію держави України . Щоб суспільство дійсно знало не тільки героїв , а і анти-героїв .  Приклад - Крим . Наш сусід в обличчі президента Росії Путіна – загарбав частину території України , веде воєнні дії проти держави , кожного дня нам повідомляють  про нових загиблих і нових поранених . Народ дійсно несе важкі , великі  втрати .А що ж говорить президент , уряд держави , одні й ті самі заяви , які ні до чого не сприймаються . Чому до цього часу не подали до міжнародних судів  на  Росію – за економічні втрати , як це зробила компанія ЮКАС  і виграла 50 млрд доларів ? А не покладати  весь тягар на народ України ! Який вклад вносять кіпрські компанії у володінні яких знаходиться майже вся промисловість України , які використовують надра держави для свого збагачення , та ще й отримують 20% НДС від держави за те що її грабують .І який висновок ? Щоб отримати гарний врожай – поле (40% світового чорнозему знаходиться в Україні) повинно бути очищене від сорняків (бур’яну) який  заполонив терени держави України при президентах Кравчуку , Кучмі –цей ще і сіяв бур’ян , Ющенко –який нам дуже нагадує персонажа з твору Гоголя  «Мертві душі» , який спостерігав як  проростав непотріб та ще й його збагачував .Одіозний  Пшонка чого значить та і «Межигір’я» -теж, та ще багато чого , я думаю досить і цього . А про Януковича, що можна сказати - людина заплямована кров’ю народу України чекає Гаагзький трибунал , тільки ж Уряд , президент і Верховна Рада повинна ратифікувати  «………. протокол» .

Хочу нагадати П.Порошенку , що зради народ України не пробачить». А на номінацію –«брехун року» , яку я пропоную проводить в Україні і на ступінь «Магістра» по болтології – номінувати Арсенія Яценюка .

Можливо в когось  будуть інші кандидатури , та інші умови та назва конкурсу , так давайте приєднуйтесь .Будемо спільно думати , як після того як уберемо бур’ян з поля , вспашемo ?, та приступимо до посіву , щоб отримати врожай , який стане нагодою державі Україна ввійти в десятку самих розвинутих держав світу. Тож нам вирішувати , як нам жити . Нам не потрібна судова гілка влади , вибудована А.Портновим разом з «героєм України» Ківаловим . Прокуратура - Пшонки . Урядовці , які з торбами мандрують по світу за новими кредитами .

Зрозуміло хто за все це буде розплачуватись . Нам не потрібні  фігові кіпрські компанії , які заполонили терени України ,та ухиляються від сплати податків до бюджету України . Якщо б дійсно іноземні компанії володіли майном, яке захопили найманці Росії в Донецькій , Луганській областях та Крим , Росія уже б сплачувала через міжнародні суди фінансові збитки . Досить нам брехати . Нам потрібні прагматичні політики , урядовці , які виведуть державу з хаосу . Приберуть з ринку «фірми-прокладки», які заробляють на багато більше, ніж виробники. Зникнуть фірми – одноденки, через які іде відмивання коштів і ухилення від сплати податків до державного бюджету.

І ми відстоюємо нашу державну незалежність.

Тільки разом до єдиної мети – супер - Держави!

Забудемо наші непорозуміння між громадськістю, відкинемо все особисте, що заважає – єдиному напрямку.

Україна – це Європейська держава.

 

Член правління ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» -  Олександр Зеркаль.

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 602 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "«Брехун року», або кому дістанеться «Премія по болтології» ?"

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502