Думки активіста про нашого кандидата..

Новий кандидат на пост мера м.Дніпропетровська , який довго вагався , але зараз вже затверджений комісією, як кандидат і тому можна вже розповсюджувати цю інформацію.

12049303_992209524163947_2475108087656832748_n

Віктор Михайлович Романенко, лідер ГО Майдан Січеслав Дніпро , самовисуванец , не належить ні до якої партії . Зараз у тій ситуації , що склалася в Україні , коли майже нічого не змінюється , треба мати повноваження , щоб руйнувати клановість , корупційні системи , що будувалися роками і де зникали гроші громади . За цим кандидатом немає нікого , кому він зобов*язаний і хто б міг йому зв'язати руки, у нього немає достатньо грошей, щоб завішувать білборди рекламою , але те що його і правозахисників ГО Майдан Січеслав Дніпро дуже добре знають у судах , прокуратурах міста , де вказана команда на чолі із В.М. Романенко , не раз буває , захищаючи інтереси простих громадян , а також колективів , постраждалих від нечесних , підкупних державних службовців , суддів , прокурорів, багатьом відомо . Мало того , це змушує тих у кого не чисті руки , йти на усілякі хитрування , аби уникнути таких зустрічей .


Не все доведено до логічного та справедливого кінця , особливо в суддівстві , і не тільки - проблеми в ЖКГ , в автотранспорній галузі , не вирішені питання із незаконною забудовою прибережних смуг , напружує єкологічний стан навколишнього середовища , що не може сприяти здоровому стану наших городян і в першу чергу дітей - нашого майбутнього , роботи непочатий край ,- тому я і іду в мери , так вирішив В.М.Романенко і зробив крок , на який його неодноразово намовляли однодумці . Люди мають жити і радіти життю , всі повинні бути спокійними за наступний день і впевненими у щасливому майбутньому дітей та онуків . А онуків у нашого кандидата двоєчко , які дуже люблять свого діда , так само як і він їх і за яких дуже вболіває .

12037965_1630167057255031_1050285424429775161_n
Хай щастить новому кандидату !
Вітаємо його !
Повна його программа буде оприлюднена і ми сподіваємось , що він доведе свою перевагу перед усіма іншими кандидатами на посаду мера міста Дніпропетровська .
Слава Україні !

 

Активіст ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Лідія Полешко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 601 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Думки активіста про нашого кандидата.."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366