Думки активіста про нашого кандидата..

Новий кандидат на пост мера м.Дніпропетровська , який довго вагався , але зараз вже затверджений комісією, як кандидат і тому можна вже розповсюджувати цю інформацію.

12049303_992209524163947_2475108087656832748_n

Віктор Михайлович Романенко, лідер ГО Майдан Січеслав Дніпро , самовисуванец , не належить ні до якої партії . Зараз у тій ситуації , що склалася в Україні , коли майже нічого не змінюється , треба мати повноваження , щоб руйнувати клановість , корупційні системи , що будувалися роками і де зникали гроші громади . За цим кандидатом немає нікого , кому він зобов*язаний і хто б міг йому зв'язати руки, у нього немає достатньо грошей, щоб завішувать білборди рекламою , але те що його і правозахисників ГО Майдан Січеслав Дніпро дуже добре знають у судах , прокуратурах міста , де вказана команда на чолі із В.М. Романенко , не раз буває , захищаючи інтереси простих громадян , а також колективів , постраждалих від нечесних , підкупних державних службовців , суддів , прокурорів, багатьом відомо . Мало того , це змушує тих у кого не чисті руки , йти на усілякі хитрування , аби уникнути таких зустрічей .


Не все доведено до логічного та справедливого кінця , особливо в суддівстві , і не тільки - проблеми в ЖКГ , в автотранспорній галузі , не вирішені питання із незаконною забудовою прибережних смуг , напружує єкологічний стан навколишнього середовища , що не може сприяти здоровому стану наших городян і в першу чергу дітей - нашого майбутнього , роботи непочатий край ,- тому я і іду в мери , так вирішив В.М.Романенко і зробив крок , на який його неодноразово намовляли однодумці . Люди мають жити і радіти життю , всі повинні бути спокійними за наступний день і впевненими у щасливому майбутньому дітей та онуків . А онуків у нашого кандидата двоєчко , які дуже люблять свого діда , так само як і він їх і за яких дуже вболіває .

12037965_1630167057255031_1050285424429775161_n
Хай щастить новому кандидату !
Вітаємо його !
Повна його программа буде оприлюднена і ми сподіваємось , що він доведе свою перевагу перед усіма іншими кандидатами на посаду мера міста Дніпропетровська .
Слава Україні !

 

Активіст ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" Лідія Полешко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 537 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Коментарі до запису "Думки активіста про нашого кандидата.."

Додати коментар
  1. Слава богу, нашелся хоть один кандидат из патриотов, а не барыга, которые все время ходят по кругу, из опротививших всем билМордов, . Давайте же, наконец, выберем не очередного воришку, а нового, незаангажированого мэра с европейским кругозором!

  2. Анатолій, Віктор Михайлович має "досвід" в торгівлі, у цій скажемо так, "не дуже простій справі", і взагалі торгівля і наукові новації, по сучасному "маркетинг" рухають економіку, країни, області, району, міста, підприємства, та конкретного підприємця, відповідно і добробут та гідні зарплатні у працівників, підвищення купівельної спроможності, забезпечені сімейні та особисті потреби, і т.д. тому непотрібно обмежувати кандидата що він лише патріот, та борець з корупцією, що правда це також вагомий аргумент, особливо на сьогоднішній день.

Тут ви можете написати коментар до запису "Думки активіста про нашого кандидата.."

* Текст коментаря
* Обов'язкові поля для заповнення

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380687755502