Джекпот 27 округу або Святе місце не повинно бути брудним.

445874

 

Напередодні виборів 17.07 на 27 окрузі йде війна між кандидатами за псевдо джекпот, але три  - це лише співпадіння цифр, а ось наслідки боротьби між демократами та патріотами можуть бути сумними.

Дожилися! В черговий раз патріоти не можуть домовитися і показати, що вони єдині в своїх цілях заради блага для народу. А першою на стежку цієї місцевої війни вийшла… Оксана Томчук. Чудова, здається, жінка і людина. Однак при всій її популярності не зрозуміло: чому ж мадам за допомогою ЗМІ та соціальних мереж так накинулася на опонентку – легендарну волонтерку Тетяну Ричкову?

Здавалося б, випав ще один шанс довести світові згуртованість патріотів і демократів в новій, що йде до Європи, Україні. Але ж – ні. Замість презентації електорату реальних програм щодо виходу з кризи почався полив брудом, який ще раз показує тупе політичне безкультур'я.

І якби ж Томчук «проїхалася» б по не менше грізній кандидатці на ім’я Вікторія Шилова (до речі, вона ще й досі за кордоном?) або підрізала крила гордому орлу Загіду. Так ні – на своїх бочку котить.

Виходить, для отримання мандата багато розуму не треба, а головне не дати конкуренту встигнути попрати брудну білизну? Тільки в Європі так не прийнято, шановна Оксана. Там політику намагаються робити чистими руками, без принижень і образ, не заганяючи опонентів під лід. Європейський досвід – це постійний пошук нових рішень, програм, завдяки яким в країні стане жити краще всім порядним людям. І патріоти один одного там на сніданок не їдять, бо розуміють: справа у них все ж таки спільна. А перемагати завжди має найсильніший, найрозумніший, а не волаючий...

Як завжди, «порадував» своєю «програмою» і Краснов. Заходимо на його сторінку в «Фейсбуці» і читаємо про те, що, виявляється, у нас є одна проблема: гірше і гірше населенню, тому що крадуть. Ось вже дійсно відкрив Америку з допомогою кватирки!

І бог з ним, що фраза «Крадуть!» була сказана про Російську імперію істориком Карамзіним ще в XIX столітті. Може, товариш Загід про це і не знає. Може, не читає він і видатних українських істориків або хоча б того ж класика російської літератури Салтикова-Щедріна. А той, до речі, говорив: «П'ють і крадуть». Тобто, шановний, ще й п’ють.

Але повернемося до наших баранів. Справа в тому, що йти в парламент з бажанням його розпустити вже схоже на маячню. Адже одному депутату, нехай навіть і народному, зробити це не під силу. А хто приєднається до Краснова і підтримає його в цьому, взагалі невідомо. Щось про фракцію «Громадська сила» у Верховній Раді я нічого не чув.

Крім того, з гаслом «Крадуть!» добре тільки пиво пити в підворітті. А імена, брате, назвати слабо? Хто, де і скільки вкрав? Якщо знаєте точно, тоді чому не написали заяву в поліцію? Інакше-то це можна розцінити як приховування злочину, або я не правий?
Та і з чого це ви та ваші друзі, пан Краснов, вирішили, що є єдиним бізнесменом, який зі свого фонду допомагає людям? В нашому-то далеко не найбіднішому місті, де мільйонерів не менше, ніж в Києві, такі заяви, як мінімум, смішні і безглузді.

заповеди

 

Коротше кажучи, в дніпровській передвиборної сім'ї знову бардак. Патріоти і демократи гризуться, Шилова невідомо де (прямо як в кіно: «Бачиш ховраха? Ні? А він є!») і сьогодні Казахстан її більше хвилює, ну а Загід – єдиний в світі «бізнесмен-благотоврітель», який точно знає, що в країні крадуть, але не знає, хто, де й коли це робить.

 

Кажете, до Європи чимчикуєте? Так зарано ще, панове. Поки вивчайте заповіді першокласника…

 

 

DSC_0198

 

P.S.: Нічого особистого, тільки місто !

Віктор Романенко

 

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 272 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "Джекпот 27 округу або Святе місце не повинно бути брудним."

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366