ГОГА буде рулити Одесою, або Зрадити народ – це політика?

1255331a63a391639350dff4c04e0698Що б ви сказали, якби губернатором Волині став екс-президент Польщі Кваснєвський, Буш-молодший почав керувати Донецькою, а Обама – Луганською областю? Маячня? Та не така вже це і маячня, якщо Одеський регіон, наприклад, вже очолив колишній лідер не менш сонячної ніж Південна Пальміра Грузії – Михайло Саакашвілі.

Здавалося б, після призначення губернатором Дніпропетровщини Валентина Резніченко, який впродовж двох місяців нічого хоча б трохи видатного в області так і не зробив (хто знає про його реальні подвиги, обов'язково повідомте!) президент країни врешті-решт одумається та почне підходити до важливих питань серйозно. Але – ні! Маємо новий, далеко не самий патріотичний фокус – призначення новоспеченого громадянина України Михайла Саакашвілі, а за сумісництвом ще й приятеля Порошенко зі студентських років, на пост ГОГА – голови Одеської державної адміністрації.

Такий фінт гаранта моментально підірвав Інтернет, відволікаючи думаючий народ від інших злободенних тем. Скажімо, деякі наші вкрай серйозні земляки обговорюють, чи випустить з даного приводу компанія «Рошен» новий торт «Мишико» або тістечко «Краватка». А що? Пам'ятаєте, як в одному з останніх виступів «95 кварталу» «Коломойський» цікавився у «Порошенка», чи випускає щоразу його фірма новий торт після чергової політичної лажі гаранта?

Цікава реакція самих жителів Південної Пальміри. У столиці гумору до приїзду нового ГОГА на парканах розвісили краватки з написом «Для Міші». Як буде реагувати «Саакашвіленко», який, до речі, збирається одразу змінити 24 голови райдержадміністрацій, поживемо – побачимо. Але не тільки вдало працювати, а й пожартувати йому теж доведеться – інакше народ Одеси не кохатиме, хоч завали його реформами і нагороди високим рівнем життя.

І – про реформи. Погодьтеся, дивно, що славетний реформатор Саакашвілі перебуває в рідній країні в кримінальному розшуку за підозрою в розтраті 5 мільйонів «вічнозелених», але казенних грошей. Злі язики на просторах Всесвітньої Павутини стверджують, що, мовляв, не так все й просто. Мовляв, при ньому в Грузії розквітало державне рейдерство, був диктат, віджимали фірми, людей катували у в'язницях, за що в результаті Мишико зненавиділи і вигнали геть з країни.

Інші вважають, що в Одесі наш тричі «П» (Президент Петро Порошенко) переграв самого Ігоря Коломойського. Хм ... чи запросить останній на каву колишнього грузинського лідера? Не знаю, не знаю ... Але те, що авторам «Вечірнього кварталу» буде зайвий привід для «ржаки» – факт. Чекаємо, чекаємо!

- Це призначення дуже схоже на веселий експеримент, - сказав мені один корінний одесит, тільки реготати будуть не всі. З туристами – проблеми, на пляжах тільки безробітні одесити, а щоб дітей правильно вивчили грати на скрипці, все одно треба давати хабар. Як треба платити мзду і за багато інших послуг державної машини. Чи впорається з цим любитель краваток? У нас поки над цим тільки сміються. Крізь сльози. Новим Дюком він все одно не стане, та й для реформ в міліції та боротьби з тероризмом і контрабандою напевно буде потрібно дуже, дуже багато часу. Так що не варто думати про якнайшвидше одужання Одеси, особливо під керівництвом Мишико.

Тим часом становище в Одесі справді досить гнітюче. Так, відпочиваючим, які прагнуть зняти підчас відпустки житло, господарі відразу «в плюс» ставлять те, що в будинку немає політичних офісів. Страшно, правда?

Виходить, пан Порошенко, живете ви і працюєте майже як в пріснопам'ятні часи Совдепії: обдурити одну людини – це шахрайство, а зрадити цілий народ – це політика?

Ну, скажіть, будь ласка, хіба не зрада – навіть не спробувати знайти серед своїх, корінних громадян-одеситів гідних людей – українців, євреїв, болгар, греків, та кого завгодно?

«Звільнення Палиці з поста губернатора – просто помста Коломойському», - скажете ви? Так Ігор Палиця начебто ще й заяву не написав щодо свого звільнення. Інша справа, що Саакашвілі цілком можуть готувати у прем'єр-міністри замість Арсенія Яценюка з рейтингом 1,3 відсотка. Ось це вже схоже на трамплін, точніше – на правду.

Втім, для нового варяга Саакашвілі вибору немає – шлях додому закритий. Чи є вибір у одеситів? Так, був, тільки їм керував Петро Порошенко, який, схоже, нікого не питає, довіряючи лише особистим інтересам і керуючись банальною помстою. Ну-ну ...

P.S. Читаю в Інтернеті повідомлення від ще одного «екса» - Мєдвєдєва: «Нами узгоджується кандидатура Януковича на посаду губернатора Краснодарського Краю». Фейк? А хто про це знає, коли світ перекинувся?

 

Голова ГО «Майдан Січеслав-Дніпро» - Віктор Романенко

Офіційна сторінка ГО "Майдан Січеслав-Дніпро" у Фейсбуці! Приєднуйтесь!

Опубликовано Громадська організація "Майдан Січеслав-Дніпро" 9 июня 2017 г.
 
Метки текущей записи: , ,
 

Сподобалася стаття? Підпишіться на RSS.

Стаття прочитана 161 раз(ів).
 
Ще з цієї рубрики:
Тут ви можете написати коментар до запису "ГОГА буде рулити Одесою, або Зрадити народ – це політика?"

Увійти, щоб залишити відгук.

Архіви
Наші партнери
ГО «Нове бачення»

ГО «Сила Майбутнього»

ГО «Екодніпро Стандарт»

ГО «Суспільство проти свавілля»,

ГО «Характерник» м. Павлоград

Читати нас
Контакти
e-mail:

maidan-sicheslav@i.ua

т.: +380992161366